GeriEkonomi Kısa kısa...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kısa kısa...

Kellogg's Rice Krispies piyasada

Patlamış pirinçten üretilen ve çocuklar için çok gerekli olan B vitamini türlerini içeren ‘‘Kellogg's Rice Krispies’’ Türkiye'de de satışa sunuldu. Rice Krispies'in bir kasesi, çocuğun günlük vitamin ihtiyacının üçte birini, demir ihtiyacının ise beşte birini karşılıyor. Ürün, sütle birlikte tüketildiğinden, kemiklerin ve dişlerin gelişiminde de büyük önem taşıyan kalsiyum bakımından da zengin bir kahvaltı niteliği taşıyor.

Şark Hayat'tan sınırsız yenileme

Şark Hayat Sigorta, özel sağlık sigortası poliçelerini kesintisiz dört yıl devam ettiren sigortalılarının poliçelerini ömür boyu yenileme güvencesi veriyor. Şark Hayat, halen sürdürdüğü birinci yıldan sonra üç yıl için yenileme garantisini veren uygulamayı da Türkiye'de ilk kez başlatmıştı. Şark Hayat Sigorta Genel Müdürü Kemal Olgaç, ‘‘Bu hakkı kazanan sigortalıların sağlık durumu ne olursa olsun onları yanlız bırakmayacağız’’ dedi.

Çarşı'dan yaz indirimi

Çarşı Mağazaları yaz indirimine başladı. Çarşı yaz indirimini, kendi özel markası Altimod'un kadın, erkek ve çocuk giysilerinin yanısıra ev tekstilinden mutfak gereçlerine iç giyime uzanan ürün çeşitlerinde uyguluyor. Çarşı'da yaz indirimiyle birlikte bayan ceketinin fiyatı 21 milyon 950 bin liradan 9 milyon 950 bin liraya, bayan ayakkabı 11 milyon 500 bin liradan 6 milyon 950 bin liraya, erkek ceketi 22 milyon 500 bin liradan 9 milyon 950 bin liraya, erkek ayakkabısı 14 milyon 500 bin liradan 9 milyon 950 bin liraya geriledi.

Antalya'da Belek Arcade açıldı

Dünyanın ve Türkiye'nin en büyük markalarının yer aldığı Belek Arcade Antalya'da açıldı. Belek Arcade'da Türk El Sanatları Sergisi sürekli olarak açık kalırken, Amfiyatro Odeon'da da yaz boyunca konserler, şovlar, halk oyunları, Mevlevi gösterileri ve sinema gösterimleri yapılacak.

İntertoy Trade Show başlıyor

Oyuncak sektöründe faaliyet gösteren İntertoy'un ürün çeşitlerini ve yeniliklerini tanıtmak için iş dünyasına özel olarak düzenlediği geleneksel ‘‘İntertoy Trade Show’’, bu yıl 28-31 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek. İntertoy Trade Show 98'de her Intertoy ürünü özel olarak hazırlanan odalarda, kendi dünyasında kullanıcılara sergilenecek.


Canlı Borsa - Altın Fiyatları - Döviz Kurları için Bigpara

False