GeriEkonomi İstanbul’un yeni kültür-sanat ve yaşam merkeziyle tanışın!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İstanbul’un yeni kültür-sanat ve yaşam merkeziyle tanışın!

İstanbul’un yeni kültür-sanat ve yaşam merkeziyle tanışın!
Abone Olgoogle-news

İstanbul, Türkiye’de kültür – sanat ve eğlence aktivitelerinin tartışmasız merkezi… Şehrin temposu, pandemi döneminde dünyanın tüm büyük şehirlerinde olduğu gibi geçici olarak yavaşlamış olsa da, dikkatli bakanlar, İstanbul’un eski renkli ve hareketli yaşantısının çok da uzakta olmadığını görebilirler. Herkes yeni etkinlikleri, konser ve sergileri büyük bir heyecanla beklerken, şehrin yeni kültür – sanat ve eğlence merkezi de, Büyükyalı İstanbul’da yükseliyor: Fişekhane…

Tarihi 19. yüzyıla kadar uzanan, “Fişek Fabrikası” ismiyle de bilinen Fişekhane, Osmanlı’nın ilk sanayi tesislerinden Fabrika-ı Hümayun'un içinde bulunan görkemli bir kompleks… Zevkli bir şekilde restore edilerek İstanbul’un kültür – sanat hayatının merkezine oturan Fişekhane, artık zengin etkinlik yelpazesi, alışveriş alanları, gurme yeme – içme mekânları ve çok daha fazlası ile, İstanbullulara kapılarını açıyor!

TİYATRO, KONSER, SERGİ, ATÖLYELER VE ÇOK DAHA FAZLASI…

İyi yaşamın tüm detaylarıyla başladığı Büyükyalı İstanbul’da; Fişekhane, eğlenmeyi ve sanatı sevenlere isteyebilecekleri her şeyi ve fazlasını sunuyor… Burada; en sevdiğiniz müzisyenleri canlı dinleyebilir, güncel sergilere katılabilir, popüler tiyatro oyunlarını ve vizyon filmlerini izleyebilir, açık hava sinemasında nostalji keyfi yapabilir, ya da çeşitli atölye çalışmalarına katılarak yaratıcı yönünüzü yeniden keşfedebilirsiniz! Dilerseniz en seçkin markalar eşliğinde keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilir, gurme restoranlarda dünya mutfaklarının en lezzetli örneklerinin tadına bakabilirsiniz…

Tabii Fişekhane’nin yalnızca bir kültür – sanat ve eğlence kompleksi olarak değil, aynı zamanda bir “iyi yaşam merkezi” olarak tanımlanmasının bir sebebi var... İyi yaşam için önce iyi beslenmenin şart olduğu felsefesinden yola çıkarak hayata geçirilen, Türkiye’nin dört bir yanından organik ve doğal gıda ürünlerinin ve kişisel bakım malzemelerinin beğenilerinize sunulduğu Organik Pazar ve Doğal Pazar da, burada daha sağlıklı bir yaşamı keşfetmek isteyenlere kapılarını açıyor! Aynı zamanda, spordan vazgeçemeyenler ve kendini biraz şımartmak isteyenler için de, Spor Merkezi ve Spa, Büyükyalı sakinlerini ve ziyaretçilerini bekliyor!

Eğer tüm bunlar sizin de kulağınıza hoş geliyorsa, Büyükyalı İstanbul’un Fişekhane kompleksi ve burada sizi bekleyen imkân ve ayrıcalıklar hakkında daha detaylı bilgi almak ve etkinlik takvimine göz atmak için, Fişekhane web-sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu bir ilandır.

Büyükyalı İstanbul

Fişekhane

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle