DOMOTEX Turkey kapılarını açtı

Güncelleme Tarihi:

DOMOTEX Turkey kapılarını açtı
Oluşturulma Tarihi: Temmuz 10, 2023 17:02

Global halı ve zemin kaplama sektörünün Türkiye ve Orta Doğu’daki fuarı olan DOMOTEX Turkey, Antalya ANFAŞ Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde kapılarını ziyaretçilere açtı.

Haberin Devamı

Önümüzdeki 7 yılda 65 milyar dolarlık ticaret hacmine ulaşmayı hedefleyen global halı ve zemin kaplama sektörünün Türkiye ve Orta Doğu’daki en büyük buluşması olan DOMOTEX Turkey bu yıl Antalya’da kapılarını açtı. Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nin (OFM) deprem yardımlarında lojistik üs olarak değerlendirilmesi nedeniyle Antalya’da gerçekleştirilen fuarın açılış töreni Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü Annika Klar’ın ev sahipliğinde, DMAG Kıdemli Başkan Yardımcısı Arno Reich, DOMOTEX Global Direktörü Sonia Wedell Castellano, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkan  Yardımcısı Fatih Kabadayı,  İran Tekstil Endüstrileri Birliği Başkan Yardımcısı Dr. Shahin Kazemi ve Antalya ANFAŞ Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı’nin katılımıyla gerçekleşti. 

Haberin Devamı

Katılımcıların yenilikçi tasarımları ve dikkat çeken ürünlerinin bulunduğu fuar bir yandan Merinos, ADO Floor, Gümüşser Home, Fatihtr Halı ve Kilim, Solomon Carpet, Gheytaran Carpet, Afshar Zarineh ve Almas Kavir gibi sektörün önde gelen firmalarına ev sahipliği yaparken diğer yandan da uluslararası pazara açılmak isteyen yerli üreticilere ve bölge pazarına açılmak isteyen Amerika, BAE, Çin, Güney Kore, Hindistan, İran, Özbekistan, Pakistan ve Ürdün’den uluslararası katılımcı firmalara kapı aralıyor.

Fuar, 10-13 Temmuz 2023 tarihleri arasında Antalya ANFAŞ Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde ziyaret edilebilecek.

BAKMADAN GEÇME!