GeriEkonomi Demirdöküm Bolu'daki fabrikasını satıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Demirdöküm Bolu'daki fabrikasını satıyor

Abone Olgoogle-news

Türk Demir Döküm Fabrikası A.Ş, İMKB Başkanlığı'na bir açıklama göndererek, Bolu'daki fabrika binası ile İstanbul'daki 2 büro katını satışa çıkardığını duyurdu. Açıklamada, şirketin maddi duran varlıkları arasında yer alan gayrımenkullerin, sınai ve ticari faaliyetlerde kullanılmadığı için şirket işletme sermayesini takviye etmek amacıyla uygun koşullar temin edilerek satışı yoluyla değerlendirilmesine karar verildiği bildirildi.

Şirket yönetimi yetkilendirilerek satışına karar verilen gayrımenkullerin ise, Bolu'nun Merkez ilçesi Yukarı Soku köyündeki 32 bin 827 metrekaresi kapalı alan olmak üzere toplam 86 bin 836 metrekare alana sahip fabrika binası ile İstanbul Beşiktaş'ta Mecidiye Mahllesi Mürbasan Sokak'ta yer alan 2 büro katı olduğu belirtildi.

Marshall Boya ve Vernik Sanayii A.Ş'den İMKB Başkanlığı'na gönderilen açıklamada da, Kocaeli'nin Tavşancıl köyünde 2 yıl önce yapılan imar uygulaması sonucunda 30 bin 950 metrekare büyüklüğündeki gayrımenkulün, 3 bin 532 metrekaresine karşılık olan kısmının Eminiş Ambalaj Sanayii'ne geçtiği hatırlatıldı.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle