GeriEkonomi Deloitte’nin Türkiye ortağı roman yazdı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Deloitte’nin Türkiye ortağı roman yazdı

Deloitte’nin Türkiye ortağı roman yazdı
refid:24358986 ilişkili resim dosyası

ULUSLARARASI Danışmanlık şirketi Deloitte’nin Türkiye Ortağı Cem Sezgin, ‘Fanatik-Romantik-İşkolik’ adıyla ilk romanını yazdı.

Son dönemde özellikle CFO’lar (Mali İşler Koordinatörleri) hakkında kapsamlı değerlendirmeler yapıp, raporlar yazan Sezgin, “Rapor yaza yaza, yazımı geliştirdim ve sonunda en büyük idealim olan romanı yazdım” dedi. Romanın kapak tasarımından yayınlanmasına kadar herşeyiyle bizzat kendisinin ilgilendiğini kaydeden Sezgin, “Kitaptan elde ettiğim gelirle, engelli çocuklar ve vatandaşlar için tekerlekli sandalye alacağım” diye konuştu.

ROMANIN KONUSU İLGİNÇ

Sezgin, İkinci Adam Yayınları’ndan piyasaya çıkan kitabın konusuyla ilgili şunları söyledi:

“Beşiktaş ile nefes alıp veren tutkulu bir taraftarsınız. Çok istediğiniz işe sonunda kabul ediliyorsunuz. Ne işkolik yöneticiniz, ne de büyük patronun Trabzonspor yönetiminde olması sizi rahatsız etmiyor. Keyfiniz gayet yerinde! Bitmedi… Orada hayatınızın aşkı ile de tanışıyorsunuz. Her şey ne kadar da güzel gidiyor değil mi? Ama ufak bir problem var:

Âşık olduğunuz kişinin babası hasta Fenerbahçeli, abisi ise fanatik Galatasaraylı. Hatta kendi aralarında bile hiç mi hiç anlaşamıyorlar. Tüm bunlar yetmiyormuş gibi o da futboldan ölesiye nefret ediyor. Böyle bir ortamda Beşiktaş aşkınızı şirkettekilerden de, sevgilinizden de saklamak en iyi seçenek gibi gözüküyor. Ama gerçekten de öyle mi?"

Sezgin, Fanatik–Romantik–İşkolik adlı romanın “iş, ilişki ve futbol” üçgeninde sıkışıp kalan; hepsini aynı anda rayında götürmeye çalışan ve öncelikleri belirlemede sürekli bocalayan binlerce erkeğin ve bu üçgenin en hassas ucunu oluşturan kadınların yaşadığı ilginç dünyayı anlattığını belirtti.

Borsada kolay işlem ve düşük komisyon için tıklayın

False