D-Smart'tan Kuzey Kıbrıs atağı

D-Smarttan Kuzey Kıbrıs atağı

D-Smart, Lefkoşa’da açtığı yeni distribütör noktası ile Kuzey Kıbrıs’ta artık daha etkin bir hizmet vermeyi planlıyor.

Haberin Devamı

Kuzey Kıbrıs’ta halen 6 binin üzerinde abonesi bulunan D-Smart kısa sürede abone sayısını 10 binin üzerine çıkarmayı, otel ve küçük işletmelere yönelik sunduğu hizmetleri çeşitlendirerek pazar payını arttırmayı hedefliyor.

Distribütör noktasının açılışı için Lefkoşa’da bulunan D-Smart Satış Grup Başkanı Cemal Şimşirliler konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“D-Smart olarak Kuzey Kıbrıs’ta hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Uzun süreden bu yana distribütörlük yapısı içerisinde hizmet verdik, bugüne kadar işbirliği içerisinde olduğumuz firmalar çıtayı bir noktaya getirdiler, yeni distribütörümüzle şimdi bunu çok daha ileri bir noktaya taşıyacağız.

Kuzey Kıbrıslılar, dünyanın en değerli futbol ligi 'İngiltere Premier Lig' maçlarından dünyaca ünlü belgesel kanallarına, yerli ve yabancı filmlerden dizilere, televizyon keyfini avantajlı fiyatlarla sürmeye devam ediyorlar. Bugüne kadar yaptığımız ve bundan sonra yapacağımız yatırımlarla, önümüzdeki dönemde hem hanelere hem de işletmelere yönelik hızlı bir büyüme hedefliyoruz. Abonelerimize her zaman olduğu gibi en kaliteli hizmeti vermeye devam edeceğiz” dedi.

Haberin Devamı

Açılış törenine, K.K.T.C Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Nazım Çavuşoğlu, Sağlık Bakanı Faiz Sucuoğlu, Maliye Eski Bakanı Ersin Tatar'ın da aralarında bulunduğu çok sayıda isim katıldı.