Bursalı Egea Ailesi ‘Mirror’ ile daha teknolojik oldu

Bursalı Egea Ailesi ‘Mirror’ ile daha teknolojik oldu

Tofaş tarafından Bursa’da üretilip, yollarla buluştuğu 2015 yılından bu yana 117 bin adetten fazla satan Fiat Egea Ailesi, teknolojik seri ‘Mirror’ (ayna) ile tekrar dikkatleri üzerine çekiyor.

Haberin Devamı

EGEA Ailesi’nde hurda teşviki dahil 77 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Mirror Serisi, standart donanımda Apple CarPlay uygulaması uyumluluğu bulunan Uconnect 7” HD  dokunmatik ekran sistemi ile birlikte sunuluyor. Mirror serisinde ayrıca geri görüş kamerası da model ailesinde standart olarak bulunuyor. Fiat Marka Direktörü Altan Aytaç “Fiat Egea Ailesi, Mirror serisindeki taze teknolojileri ve yeni renk seçenekleriyle 2018 yılını tamamlayıp 2019 yılına dinamik bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Egea Mirror serisini takiben 500, 500X ve 500L Mirror da önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde satışa sunulacak ve aile tamamlanmış olacak” dedi.

2 YENİ RENK SEÇENEĞİ

Bursalı Egea Ailesi ‘Mirror’ ile daha teknolojik oldu

Ürün gamına yeni eklenen “Dinamik Mavi” ve “Toscana Yeşili” seçenekleriyle farklılaşan Mirror’a özgü olarak krom ayna kapakları, krom cam çıtası ve B sütununda modele özel Mirror logolu Egea Sedan, Egea Hatchback ve Egea Station Wagon’da ön plana çıkıyor. 17 inç boyutundaki elmas kesimi jantlarla donatılan Mirror’da 7 inçlik yüksek çözünürlüklü Uconnect dokunmatik multi medya sistemine ve Apple CarPlay desteğine yer verilirken, geri görüş kamerası da standart olarak sunuluyor. Mavi renkli iç döşemeler de Egea Mirror Ailesi’ni farklılaştırıyor. Türkiye’de 2019 yılının ilk çeyreğinde satışa sunulacak Fiat 500 ailesi üyelerinde ise Egea modellerinde olduğu gibi Dinamik Mavi karoser rengi, krom ayna kapakları ve cam çıtaları, modele özel Mirror rozetleri ve mavi tonlu iç mekana yer veriliyor.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Son 24 saatte ne oldu? (28.11.2018)
Haberle ilgili daha fazlası: