GeriEkonomi BuldumBuldum.com en yakın rakibini satın aldı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

BuldumBuldum.com en yakın rakibini satın aldı

BuldumBuldum.com en yakın rakibini satın aldı
refid:23687403 ilişkili resim dosyası

Geçen hafta Erikli Su eski CEO'su Hasan Aslanoba'dan aldığı 5 milyon liralık yatırımla gündeme gelen BuldumBuldum.com, sektördeki en yakın rakibi olan Hediyedenizi.com’u satın aldı.

Türkiye’nin en büyük online hediyelik alışveriş sitelerinden biri olan BuldumBuldum.com, en büyük rakibi Hediyedenizi.com’u bünyesine kattığını açıkladı.

Geçen hafta yüzde 20 'lik hissesi 5 milyon lira karşılığında Hasan Aslanoba'ya satılan BuldumBuldum.com, sektördeki en yakın rakibini satın alarak şu an 500 bin olan üye sayısını Hediyedenizi.com’un 250 bin üyesiyle birlikte 750 bine çıkarmış oldu.

İKİ MARKA AYRI AYRI KORUNACAK

Şirket, iki markayı da ayrı ayrı korumayı, ayrı müşteri gelir segmentlerine göre konumlandırmayı ve ürün çeşitliliğini de bu yönde revize etmeyi hedefliyor.

Şirket kurucusu Güçlü Gökozan, bu satın alma ile ilgili ‘Bu satın almadan sonra iki site markasını ayrı ayrı koruyup, ayrı müşteri gelir segmentlerine konumlandıracağız, ürün çeşitliliklerini bu şekilde revize edeceğiz. Aynı operasyon merkezinden yöneterek  müşteri deneyimi ve hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmak istiyoruz.BuldumBuldum.com’un hizmet kalitesini ve pazarlama gücünü Hediyedenizi.com’a yansıtarak iki firma ile tüm Türkiye hediye pazarının açık ara en büyük firması durumumuzu arttırarak devam ettirmek istiyoruz.’ diyerek gelecek hedeflerine dair de ipuçları verdi.

Canlı Borsa - Altın Fiyatları - Döviz Kurları için Bigpara

False