GeriEkonomi Borsada geçen hafta (M-Z)
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Borsada geçen hafta (M-Z)

Abone Olgoogle-news

Bu hafta içindeDeğişim
Hisse Senediİşlem En Düşük En Yüksek Kapanış Haftalık yüzdeYıllık yüzde
Makina Takım231063147516251475-9.2339.69
Mardin Çim.62953415044004250-1.16110.04
Maret3558132501400013250-1.8512.77
Marmaris A.Y7519385043504000-6.09114.65
M.Martı Otel16482340037503500-2.7882.72
Marshall6262170001850017250-5.48118.31
Medya Hold.18394395011001010-6.059.78
Meges Boya246786100690068001.4911.48
Merko26046365041503700-10.8445.10
Metaş24352770084008100-1.2212.50
Migros48381025001125001100002.3345.66
Milliyet G.3913701675212519256.94154.10
Milpa2640762400262524253.1961.67
Mudurnu T.6616430046004350-3.33-0.27
M.Yılmaz Yat2386115012751200-7.6948.72
Mutlu Akü5151570065006000-10.4513.21
Nergis Hold.130241790010000980020.99167.27
Net Holding454559500107509500-7.32198.46
Net Turizm56121102501150010500-6.6755.56
Netaş7607400004350041000-2.3867.35
Okan Tekstil13468460050004700-4.0849.21
Olmuksa11857530057005300-7.0255.88
Otokar1173409300127501250028.2189.39
Otosan15501940001010001000007.53136.37
Oysa Niğde273100001100010000-0.99138.46
Öz Finans F.2109701800212520006.6796.07
Parsan167821150012000117500.71197.50
Peg Profilo13463910098009200-4.1733.40
Petkim205926200070000660004.7666.44
P.Kent Tur.1170730080007600-5.0055.10
Petrol Ofisi30290290003100029000-4.92182.42
Pınar Et485283750415041503.75102.30
Pınar Su14718600100009000-7.6935.22
Pınar Süt16161800087008200-1.20150.29
Pınar Un1183197502150019750-9.2088.91
Pimaş10012160001925018250-1.35181.98
Polylen14924625003150305017.3185.84
Raks Elktr.3964836000400004000012.6886.81
Raks Ev Alet10494550062005800-6.45-5.24
Rant Fin.Kir956314650530049501.0273.68
Ray Sigorta14421415045004350-1.14-20.91
Sabah Pazar.305861850210021009.0948.39
Sabah Yayın180461350150014751.7219.64
Sabancı Hol.177664520055005200-1.89-16.13
Sarkuysan114861675017500175001.45155.56
Sasa699437000740073000.0047.62
Sevgi Sağlık2985987001000094006.82-5.05
Siemens11311500015750155003.3344.02
Sifaş38542626003300315016.6778.46
Söktaş24379500100009600-3.0361.29
Sönmez Flam.183258000104001010036.49227.20
S.Pamuklu27897100820078005.4188.22
Şekerbank54509212524002150-8.517.53
Şişe Cam93592900099009000-7.2260.87
Taç Yat.Ort.72512001925187544.2330.95
Tansaş3323530005900054000-3.57165.06
Tat Konserve2456595001100010000-9.0949.23
T.Demirdöküm3440780082007800-1.2734.38
Tekstilbank20255265029002700-3.5780.00
Tezsan11929870097009600-1.0330.00
Tire Kutsan300583050325032001.5954.78
T.Kalkınma B14031760089007900-5.9517.91
Tofaş Oto T.2099331000395003600014.29727.59
Tofaş Oto.F.1210899300100009300-6.06231.60
Trakya Cam7328790083008100-2.4150.91
Transtürk H.93900115012501175-4.0862.50
TSKB263242950325031001.64155.10
Tuborg6720460049004700-3.0910.59
Tukaş1913962550285027500.0071.07
Turcas Petr.47073385042503950-5.9518.10
Tümteks T.26861630073006700-5.63176.29
Tüpraş119128127501475013500-10.00210.00
T.H.Y.13871460004850046500-3.1393.75
UKİ Konfeks.97729300100009400-6.0018.35
Usaş Uçak S.3114500004600004550001.11130.29
Uşak Seramik332466300730067008.0624.07
Uzel Makina62251850019750192500.00-3.75
Ünye Çimento397924450465045502.25161.89
Vakıf Fin.K.48883255029002700-5.2646.59
Vakıf GM.Y.O24062770090008100-10.00286.21
Vakıf Yat.O.9562121002650265016.48300.01
Vestel13905210250122501150012.20206.89
Viking Kağıt33311275014250137501.8517.23
Y.Kredi Y.O.20921150016251500-6.25121.43
Yapı Kredi B4936893300390038001.33227.93
Yasaş15147245002600024500-2.97257.60
Yaşarbank1079149701020990-3.4113.13
Yataş5960117501275012250-2.0065.07
Yünsa990420047004300-4.442.99

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle