GeriEkonomi Borsada geçen hafta (M-Z)
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Borsada geçen hafta (M-Z)

Abone Olgoogle-news

Bu hafta içindeDeğişim
Hisse Senediİşlem En Düşük En Yüksek Kapanış Haftalık yüzdeYıllık yüzde
Makina Takım686312155017751550-8.8251.88
Mardin Çim.33044370040003850-2.5390.82
Maret4370130001500013000-8.7710.64
Marmaris A.Y230727800950082006.49160.32
M.Martı Otel30283350038003550-4.0585.19
Marshall6052187502050018750-7.41136.39
Medya Hold.5021781125127511502.2225.00
Meges Boya38990530060005500-3.51-9.84
Merko54977390043503900-7.1452.94
Metaş1704567300850079008.229.72
Migros880797500105000100000-4.7632.45
Milliyet G.1994321100135011504.5551.80
Milpa84934215024502200-9.2846.67
Mudurnu T.16685455050004700-4.089.04
M.Yılmaz Yat71971075122511250.0041.03
Mutlu Akü13796640067006700-4.2926.42
Nergis Hold.14475560062005600-9.6852.73
Net Holding32796780087008000-5.88152.31
Net Turizm95745102501250011000-2.2262.96
Netaş3077450004950046500-2.1189.80
Okan Tekstil9817450050504550-8.0844.44
Olmuksa7011480056004900-12.5044.12
Otokar96875670079006800-4.233.03
Otosan12698880009300089000-2.20111.37
Oysa Niğde288382001000096003.23129.67
Öz Finans F.2851371450187516258.3351.96
Parsan3675600060000570000.00141.25
Peg Profilo7141810088008400-1.1821.80
Petkim13241620006900062000-8.8257.24
P.Kent Tur.1910760082007700-6.1057.14
Petrol Ofisi79266280003100029000-6.45182.42
Pınar Et19110330037003400-8.1167.82
Pınar Su19169750107509750-7.1446.42
Pınar Süt9458720077007400-3.90127.43
Pınar Un854195002100019500-6.0286.64
Pimaş75823450039500380001.33161.22
Polylen (BÜ)11172360039003650-5.1931.87
Raks Elktr.10883345003800035000-7.8964.84
Raks Ev Alet7998610069006200-8.821.24
Rant Fin.Kir10040390042504000-2.4440.35
Ray Sigorta5380500061005000-9.09-9.09
Sabah Pazar.344281825227519252.6737.10
Sabah Yayın55605147516251550-3.1325.00
Sabancı Hol.219902500055005100-5.56-17.74
Sarkuysan19692185001950018500-3.90169.44
Sasa35218660072006800-5.5638.03
Sevgi Sağlık2665860095009000-3.23-9.09
Siemens192421325017000147509.2637.09
Sifaş (BÜ)15569285031502850-9.522.16
Söktaş13349200110009400-10.4858.06
Sönmez Flam.3602750084007700-1.28150.40
S.Pamuklu6954660081007000-4.1170.44
Şekerbank26946310033003150-3.08-13.70
Şişe Cam297219500107509600-10.7071.30
Taç Yat.(BÜ)2041600205018004.35-22.86
Taç Yat.YENİ28125014001250-3.85-16.67
Tansaş286135500410004100012.33102.41
Tat Konserve4120105001175010750-8.5160.77
T.Demirdöküm5575820089008200-6.8241.18
Tekstilbank44906260031002650-13.1176.67
Tezsan3255988001000093005.6826.25
Tire Kutsan30395290032002900-7.9440.43
T.Kalkınma B8711760093007600-1.3013.43
Tofaş Oto T.4108275003100028000-8.20543.68
Tofaş Oto.F.1888589100110009100-17.27224.54
Trakya Cam32648800088008100-6.9050.91
Transtürk H.551800127515751300-16.1379.79
TSKB (BÜ)3679923503550340041.67158.78
Tuborg31673475056004800-7.6912.94
Tukaş1134201975217521005.0023.62
Turcas Petr.34166410047504200-10.6424.94
Tümteks T.2015318200105008200-17.17238.14
Tüpraş250535155001800016000-11.11269.26
T.H.Y.1770124000047000455008.3389.58
UKİ Konfeks.8927100001125010000-11.1125.77
Usaş Uçak S.9094200004550004450000.00125.75
Uşak Seramik7349580062005900-1.679.26
Ünye Çimento14524395041504000-1.23131.03
Vakıf Fin.K.71061245026252450-2.9731.71
Vakıf GM.Y.O15310364008800810024.62286.21
Vakıf Yat.O.513821500177516254.84123.29
Vestel442949400103009500-5.00152.62
Viking Kağıt2254127501400013000-7.1411.46
Y.Kredi Y.O.938481175145012756.2589.29
Yapı Kredi B286956370041003850-3.75232.24
Yasaş13238232502525023750-5.94247.60
Yaşarbank875709601050980-4.3912.63
Yataş28828122501375012500-9.0968.38
Yünsa4938415045504150-1.19-0.46

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle