GeriEkonomi Borsada geçen hafta (M-Z)
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Borsada geçen hafta (M-Z)

Abone Olgoogle-news

Bu hafta içindeDeğişim
Hisse Senediİşlem En Düşük En Yüksek Kapanış Haftalık yüzdeYıllık yüzde
Makina Takım8422391550175017003.0376.25
Mardin Çim.52061390042003950-3.6695.63
Maret162411275014750142509.6221.28
Marmaris A.Y144616900780077001.32144.44
M.Martı Otel35526360039503700-2.6392.59
Marshall105071975020750202501.25154.46
Medya Hold.237810110012001125-2.1722.28
Meges Boya69856550066005700-1.72-6.56
Merko37959410045004200-2.3364.71
Metaş63520700079007300-3.951.39
Migros99651025001075001050000.0039.06
Milliyet G.45233107512001100-4.3545.20
Milpa96633232527002425-4.9061.67
Mudurnu T.265094550495049004.2614.36
M.Yılmaz Yat46301050117511250.0041.03
Mutlu Akü23312680075007000-2.7832.08
Nergis Hold.16335600064006200-1.5969.09
Net Holding317158400920085000.00167.69
Net Turizm145915110001375011250-10.0066.67
Netaş69614450049000475005.5693.88
Okan Tekstil206444800510049503.1357.14
Olmuksa14723550060005600-6.6764.71
Otokar647596500720071004.417.58
Otosan271518600094000910003.41115.91
Oysa Niğde2839800010100930012.05123.08
Öz Finans F.20556112751575150015.3837.25
Parsan334560005900057000-1.72141.25
Peg Profilo9641820088008500-3.4123.25
Petkim295736300074000680007.9471.03
P.Kent Tur.42667300870082009.3367.35
Petrol Ofisi1899462850034000310006.90201.58
Pınar Et872953450385037007.2581.61
Pınar Su2225105001150010500-6.6757.61
Pınar Süt293577200790077004.05136.00
Pınar Un17302050021500207501.2298.00
Pimaş57283450037500375007.14157.83
Polylen (BÜ)10221380041503850-3.7539.96
Raks Elktr.237883650039000380002.7078.02
Raks Ev Alet37125670073006800-4.2310.97
Rant Fin.Kir16631410043504100-2.3843.86
Sabah Pazar.112831750200018751.3533.87
Sabah Yayın223461550165016000.0028.57
Sabancı Hol.357302530058005400-3.57-12.90
Sarkuysan32248190002025019250-1.28179.86
Sasa838176900740072000.0045.70
Sevgi Sağlık4019910098009300-1.06-6.06
Siemens3659132501475013500-5.2625.55
Sifaş (BÜ)26940305034003150-3.0812.92
Söktaş2847950010500105002.9475.81
Sönmez Flam.4896770086007800-3.70153.60
S.Pamuklu1120261007600730015.8777.11
Şekerbank108251310035503250-5.80-10.96
Şişe Cam143704970011000107509.6991.30
Taç Yat.(BÜ)167165018501725-8.00-26.07
Taç Yat.YENİ6712001350130015.56-13.33
Tansaş1792350003950036500-7.5980.72
Tat Konserve114871100012250117500.0076.15
T.Demirdöküm280258600930088004.7651.39
Tekstilbank17222526503200305015.09103.33
Tezsan222678500920088000.0020.00
Tire Kutsan1353532850325031508.6252.39
T.Kalkınma B85767200820077001.3214.93
Tofaş Oto T.74783050034000305000.00601.15
Tofaş Oto.F.1675511025012000110004.76291.60
Trakya Cam357838200910087003.5761.82
Transtürk H.43234013251575155012.73114.36
TSKB (BÜ)102462350245024000.0083.27
Tuborg433284700525052009.4722.35
Tukaş841081925210020001.2716.32
Turcas Petr.1570164300485047008.0538.62
Tümteks T.534689600110009900-7.91308.25
Tüpraş43974915750185001800015.98316.67
T.H.Y.915393900042000420002.4475.00
UKİ Konfeks.301591000011500112507.1441.24
Usaş Uçak S.7474300004650004450002.30125.75
Uşak Seramik6007580063006000-1.6411.11
Ünye Çimento36684395041504050-1.22133.83
Vakıf Fin.K.690332400255025251.0036.18
Vakıf GM.Y.O19296546006800650039.78212.64
Vakıf Yat.O.15552150019001550-15.07110.36
Vestel114063950010750100003.09166.19
Viking Kağıt4417137501525014000-6.6719.15
Y.Kredi Y.O.16629115012751200-2.0478.57
Yapı Kredi B401291390042504000-3.61245.19
Yasaş361332400025750252503.06267.60
Yaşarbank105295100011001025-2.3817.17
Yataş467901275014000137507.8484.93
Yünsa35344050430042000.000.69



False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle