GeriEkonomi Borsada geçen hafta (A-F)
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Borsada geçen hafta (A-F)

Abone Olgoogle-news

Bu hafta içindeDeğişim
Hisse Senediİşlem En Düşük En Yüksek Kapanış Haftalık yüzdeYıllık yüzde
Adana Çim. A18324140001700014000-8.20154.91
Adana Çim. B5236910097009300-1.06166.43
Adana Çim. C413251600175016753.0834.81
Adel Kalemc.1125859100115001125019.68133.00
Akal Tekstil465907100760074000.0078.38
Akbank291193930010400103008.4295.32
Akçansa7071242502575024500-2.00149.00
Akın Tekstil135641025011500115006.98-33.33
Aksa200571100012500122506.5243.56
Aksigorta311958500960095007.95201.09
Aksu İplik105374750515051505.1020.83
Aktaş Elekt.95222550002600002750005.77192.63
Aktif Finans4376923200360032500.00250.85
Alarko GMYO.736426600690067000.0050.56
Alarko Hold.135962325024750240002.1341.45
Alarko San.90221750019250187502.7430.53
A.Teletaş45408310003450031500-1.56312.99
Alternatif Y233921100120011500.0016.26
Alternatif B2631735900860086007.50897.10
Altınyıldız21161875020750202501.2544.07
Anadolu Bira107603800410040502.5328.79
Anadolu Cam258562210023502175-7.4555.64
Anadolu Gıda1096614500165001625010.1753.05
Anadl. Isuzu195859700011500011500016.1664.29
A.Dolu Sig.48393750420041006.4970.83
Apeks Dış T.470029200112501025011.41-12.77
Arçelik931721600018250180001.4199.09
Ardem76091600017750177507.58126.56
Aselsan24793960011000105005.00149.22
Atlantis Y.O75732075230022003.53127.91
Atlas Yat.O.142492025230022759.6489.86
Avrasya Y.O.327230025502400-5.8819.15
Aygaz153402600030500295000.0093.65
Bagfaş119543300037000365004.2955.92
Banvit52002900035000310005.08152.10
Batı Çimento326481525017000172501.47117.93
Bayraklı Boy321746200710067003.08-16.25
Beko Elekt.160551275014000137503.77137.20
Berdan Teks.125168700940092002.22-30.57
Bisaş Teksti13961760084007800-6.022.60
Birlik Mens.14570400043504100-1.204.82
Bolu Çimento1067173000325031500.0094.39
Borova Yapı4761165008700950048.44205.14
Borusan965580009500920012.2042.65
Borusan Yat.422348400900090003.4571.41
Bosch Fren S14252650003000002950007.2796.67
Bossa515422850310030500.00-13.24
Boyasan Teks15185790084008200-1.20-13.68
Brisa39525700061000600003.4530.35
Bugün Yayın.1807750088007900-8.14-22.14
Bumerang48837920105010008.7033.33
Burçelik11441625017500170004.6250.83
Bursa Çim.714275003000027500-6.78137.50
Çemtaş Çelik2260213500155001550010.71118.31
Ceylan Giyim1831110001250011500-11.54-9.80
Ceytaş Teks.1071296900790078006.8544.29
CU Sigorta20870435046004450-3.2685.59
Çarşı304573000840008400012.00154.56
ÇBS Boya S.52642850315030000.0041.30
ÇBS Printaş7375800090008300-5.68-3.72
Çelebi H. S.110279400099000980003.16134.88
Çelik Halat910374200470045505.8151.38
Çimentaş220210002200021500-3.3790.43
Çimsa3106185002175020250-1.22106.40
Ç.Ova Elek.103942425002700002600001.96107.44
Çumra Kağıt950316500215001925016.6750.98
Dardanel1281751375157515003.4526.58
Demisaş Dökü10483750086008000-3.61-8.05
Demir Y. O.31091125130012502.0491.36
Demirbank204452900315030000.00135.47
Denizli Cam100095600630061001.67-29.07
Derimod1405417250207502075018.57161.56
Deva Holding5085641550172517004.6234.59
Dışbank172451850217521005.00121.03
Ditaş Doğan5002572009300890021.92108.89
Doğan Hold.5350974050440043502.35109.64
Döktaş5579197502050020000-1.2367.35
Duran Ofset7266240002700024000-4.00108.70
Ecz.Başı İl.186587200790077001.3242.59
Ecz.Başı Yap131754750500049502.0612.50
Ecz.Başı Yat2833512250137501375010.0046.28
Edip İplik5102325025000245000.0092.16
Ege Biraclk.139403350036000360002.8655.70
Ege Endüstri1270010000115001150012.2063.33
Ege Gübre3779435504550415012.1675.10
Ege Profil250468000880085003.6646.23
Ege Seramik1019854450490048003.2341.13
Egeplast175366700740073005.807.86
Egeser Giyim11654312000140001350010.208.00
EGS Dış Tic.557421100012250120000.0071.43
Emek Sigorta563448909209200.0075.40
Eminiş Amb.3589165001750016500-1.4922.50
Emsan B.Yldz277503000355032000.00-4.48
Emsan P.Çel.660061200142513000.00-11.36
Enka Holding856510005600054000-3.57159.05
Erbosan51673850465046005.7565.90
Erciyas Bira70552200023250227501.1197.87
Ereğli D. Ç.75441121000270002550013.3399.64
Esbank8037812501550147512.7049.46
Esem Spor G.320169700115001150015.0066.83
Evren Yat.O.107041900210020501.2393.22


False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle