GeriEkonomi Borsada geçen hafta (A-F)
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Borsada geçen hafta (A-F)

Abone Olgoogle-news

Bu hafta içindeDeğişim
Hisse Senediİşlem En Düşük En Yüksek Kapanış Haftalık yüzdeYıllık yüzde
Adana Çim. A57881350015500147505.36167.84
Adana Çim. B34598300880088003.53152.92
Adana Çim. C360301525172517259.5238.65
Adel Kalemc.5043955006300630014.5534.00
Akal Tekstil795687600820080002.5692.57
Akbank465165105001275011000-10.20108.51
Akçansa384462250026000255000.99159.00
Akın Tekstil16415107501150010750-4.44-37.68
Aksa2627311750137501350017.3957.97
Aksigorta610238700940089001.14182.34
Aksu İplik19641510057005200-3.7021.97
Aktaş Elekt.152602400002525002500002.04166.32
Aktif Finans17517723002800270014.35180.00
Alarko GMYO.51807600064006100-3.1737.08
Alarko Hold.353771975021250207506.4122.61
Alarko San.130361825019250192504.0533.87
A.Teletaş263772650029500280001.82267.53
Alternatif Y532779701400120025.0019.83
Alternatif B27049433005400540063.64526.09
Altınyıldız59671900020000195004.0038.98
Anadolu Bira132313900415040500.0028.79
Anadolu Cam2957312025222521250.0051.05
Anadolu Gıda172941400015250150007.1441.33
Anadl. Isuzu207689000096000950001.0635.71
A.Dolu Sig.43043900405040000.0066.67
Apeks Dış T.5136988001175010400-11.49-11.49
Arçelik157821875020250200001.27120.91
Ardem83601475016500157501.61101.56
Aselsan14442102501150011000-2.22160.94
Atlantis Y.O82021975217521256.25120.93
Atlas Yat.O.1505619252100210010.5379.71
Avrasya Y.O.579230026502500-3.8523.40
Aygaz394242850031000300001.6996.83
Bagfaş55873400037500360000.0053.88
Banvit1005513750185001825025.8648.82
Batı Çimento365111625017000170003.03114.88
Bayraklı Boy237217000750073002.82-8.75
Beko Elekt.1115871125013250130008.33124.39
Berdan Teks.409519700110001075010.82-18.87
Bisaş Teksti137097500810080005.265.19
Birlik Mens.19065410044504200-2.337.23
Bolu Çimento856912750295029000.0080.05
Borusan4908870095008800-1.1236.76
Borusan Yat.297478400890088002.3367.70
Bosch Fren S460925000035000029500018.0096.67
Bossa174923325036003250-2.99-7.75
Boyasan Teks15232860091008600-5.49-9.47
Brisa10249520005600053000-1.8515.92
Bugün Yayın.998188009400910012.35-12.54
Bumerang296688709709308.1425.87
Burçelik17471650017750175004.4855.00
Bursa Çim.8522600027500275001.85137.50
Çarşı10106500074000740008.82125.15
Çemtaş Çelik35200140001500014250-1.72100.70
Ceytaş Teks.1573816500750071004.4131.79
CU Sigorta8972943005050485014.70102.06
ÇBS Boya S.22960290037003150-12.5047.83
ÇBS Printaş13107730082007500-2.60-12.23
Çelebi H. S.159318200092000880002.33111.63
Çelik Halat1571314450475046002.2253.04
Çimentaş1140197502150021000-2.3386.09
Çimsa12575202502175020750-2.35111.40
Ç.Ova Elek.228072550002800002800005.66122.83
Çumra Kağıt143118900120001100023.60-13.73
Dardanel1604111500165016003.2341.77
Demir Y. O.423212501500135010.20103.70
Demirbank12264310035003250-1.52155.47
Denizli Cam191736300700066006.45-23.26
Derimod94831275015750140009.8078.22
Deva Holding5243671550167516754.6932.07
Dışbank5479120002300225012.50137.04
Ditaş Doğan4502967007900770011.5982.22
Doğan Hold.7454533850445043504.82109.64
Döktaş176451875020750197503.9565.31
Duran Ofset17712300025000237500.00106.52
Ecz.Başı İl.52888780085007900-1.2546.30
Ecz.Başı Yap30405465049004700-1.056.82
Ecz.Başı Yat147021225013250125000.0032.98
Edip İplik21082275025500227500.0078.43
Ege Biraclk.140543350036500360004.3555.70
Ege Endüstri144321000011250102500.0046.67
Ege Gübre18149670079007000-1.4148.57
Ege Profil279997900850083003.7542.83
Ege Seramik746894600495047001.0838.31
Egeplast483207400830077005.4813.57
Egeser Giyim78225117501300012000-4.00-4.00
EGS Dış Tic.756261250013500130000.0085.71
Emek Sigorta865999209709500.0082.47
Eminiş Amb.5726135001500013500-1.821.07
Emsan B.Yldz121933500375035000.004.48
Emsan P.Çel.219132200237522501.122.27
Enka Holding802370004400042000-3.45101.90
Erbosan75234150475045004.6562.30
Erciyas Bira3337619500242502250011.1195.74
Ereğli D. Ç.3828852375027000270009.09111.18
Esbank211041100132511756.822.17
Esem Spor G.2406697001050010200-2.8648.52
Evren Yat.O.292651675192518758.7081.36
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle