GeriEkonomi Aygün Alüminyum Amerika Pazarına Giriyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aygün Alüminyum Amerika Pazarına Giriyor!

Aygün Alüminyum Amerika Pazarına Giriyor!

Aygün Alüminyum, uluslararası standardizasyona sahip kaliteli ürünleriyle, Amerika pazarına çok hızlı bir giriş yaptı. Yine uluslararası standartların bir gerekliliği olarak yapılan “Hırsızlığa Karşı Dayanıklılık”, “Kurşuna Karşı Dayanıklılık”, “Bombaya Karşı Dayanıklılık” gibi birçok testi başarıyla tamamlayan Türk Şirket Aygün Alüminyum, Amerika’da çok özel projeleri hayata geçiriyor.

Aygün Alüminyum Amerika Pazarında Yepyeni Başarılara İmza AtıyorTürk Şirket Aygün Alüminyum’ un Türkiye Üretim Tesislerinde ürettiği imalatları, Amerika’da yapılan; hırsızlığa, bombalara, kurşuna karşı dayanıklılık testlerini başarıyla geçti. Gerçekleştirdiği ihracat rekorlarıyla adını sık sık duyuran Aygün Alüminyum, Amerika’da iş birliği içerisinde bulunduğu stratejik ortaklarıyla birlikte, özel projeler yapmaya başladı bile!

Türkiye’nin 2023 hedef ve vizyonuna, kazandığı sayısız ihracat ödülleri ve uluslararası ödüllerle katma değer sağlayan ve istihdama olan katkılarıyla da tanınan Türk Şirket Aygün Alüminyum, kalitesini bir kez daha tüm dünyaya kanıtlamış olmanın gurunu yaşıyor.

İş kalitesinden ve iş güvenliğinden asla taviz vermeyen; genç ve dinamik bir yönetim kadrosuna sahip olan Türk Şirket; daha şimdiden, önümüzdeki aylarda Amerika’dan gelecek yepyeni başarı haberleriyle kendisinden bir kez daha söz ettirecekmiş gibi görünüyor.

Aygün Alüminyum ’un Amerika Başarısı Bir Rastlantı Değil

Aygün Alüminyum Amerika Pazarına Giriyor

Bugün, dünyadaki girilmesi zor her pazara hitap etmek istiyorsanız, ürünleriniz mutlaka uluslararası standartlara uygun olmalı ve bu standartlar çerçevesinde gerçekleştirilen testleri de başarıyla geçmelisiniz. Hırsızlık gibi, dünyanın her yerinde risk oluşturan tehditlere karşı dayanıklı ürünler (kurşuna, bombalara…vb.) geliştirmelisiniz. Yoksa, bu zorlu arenada pazara girmeniz imkansızlaşır. Üstelik, Amerika gibi teknoloji ve teknik açısından ileri seviyede bir ülkeye ürün ihraç edecekseniz, karşınızda sizi bekleyen oldukça detaylı ve zorlu testler var!

Aygün Alüminyum’un “Hırsızlığa Karşı Dayanıklılık”, “Kurşuna Karşı Dayanıklılık”, “Bombaya Karşı Dayanıklılık” ve daha birçok testi ve diğer tüm prosedürleri başarıyla tamamlayarak, Amerika’daki iş ortaklarıyla birlikte özel projeler yapmaya başlaması bir rastlantı değil, on yıllara dayanan bilgi ve tecrübenin, iş kalitesine verilen önemin olağan ve beklenen bir yansımasıdır.

Aygün Alüminyum Teknolojiye AR-GE Faaliyetlerine ve İnovasyona Yatırım Yapan Önemli Şirketlerden

Aygün Alüminyum Amerika Pazarına Giriyor

Alüminyum giydirme cephe işinde; yüksek binalardan, alışveriş merkezlerine, rezidanslardan, hastanelere kadar pek çok alanda Türkiye’nin en prestijli ve büyük projelerini başarıyla hayata geçiren Türk Şirket Aygün Alüminyum; teknolojiye, AR-GE faaliyetlerine ve inovasyona yaptığı yatırımlarla da tanınıyor.

40 yılı aşkın bir süredir, uygulamacı kimliğiyle geniş bir coğrafyada uygulama ve mühendislik alanında gerek Türkiye ’de, gerekse global pazarlarda bir marka olan Aygün Alüminyum; özellikle ERP sistemi ile yönetilen iş akış sistemini kurmuş; projelendirme, mimarlık, mühendislik, planlama, teklif, satın alma, imalat ve montaj, muhasebe ve finans, insan kaynakları gibi konularda kendi uzmanlığını oluşturmuş bir şirket. Sürekli değişen ve gelişen teknolojinin bir gereği olarak, her sene makinelerini son model teknolojiyle donatıyor ve yeniliyor.

Başarılı Türk Şirket Aygün Alüminyum’ un hem istihdam hem ihracat rekorları başarılarının altında yatan gerçek neden, iş kalitesi! Ayrıca, uluslararası ve oldukça zorlu iş kalitesi denetmenlerinden kazandığı uluslararası birincilik ödülleriyle de dikkat çeken şirket, Tekirdağ Çorlu’daki her iki üretim tesisinde de en zor görünen en detaylı imalat süreçlerini başarılı bir şekilde hayata geçirebiliyor.

Proje departmanı ve bilgisayar teknolojileri iş birliğiyle, tüm imalat süreci otomasyon düzeni içerisinde, hiçbir ek müdahaleye gerek kalmadan yürütülüyor!

İhracat Şampiyonu Aygün Alüminyum’ un Kısa Bir Tarihçesi

Aygün Alüminyum Amerika Pazarına Giriyor

Aygün Alüminyum, üretim ve işletme hayatına ilk olarak 1979 yılında; İstanbul, Levent’ teki mütevazi tesislerinde başladı. Alüminyum doğrama uygulamalara takiben, cephe kaplama işine bugün; İstanbul, Tekstilkent, Koza Plaza’daki 1.500 m²’lik merkez ofisinde devam etmektedir. Sürekli büyümeyi ve kaliteyi ilke edinmiş olan şirket, Tekirdağ Çorlu Fabrikası’nı büyüterek yakın zamanda ek üretim tesislerinin açılışını yaptı. Böylelikle, yalnızca ihracata değil, istihdama sağladığı katkılarla da yeniden dikkatleri üzerine çekti.

Yakın zamanda, Amerika’da; hırsızlığa, kurşuna, bombalara vb. karşı dayanıklılık testlerini başarıyla geçerek, kalitesini bir kez daha kanıtlayan şirket, zorlu Amerika pazarına girmiş olmanın haklı gururunu yaşıyor.

 

İlandır

Canlı Borsa - Altın Fiyatları - Döviz Kurları için Bigpara

True