Anadolujet'in kapasitesi artırılacak

Güncelleme Tarihi:

Anadolujetin kapasitesi artırılacak
Oluşturulma Tarihi: Ekim 27, 2022 14:26

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, Anadolujet'in 2023 yılında yeni hatlar ve ilave frekanslarla kapasitesini yüzde 50 artırmak istediklerini söyledi.

Haberin Devamı

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, Anadolujet olarak Ankara'da büyümeye devam edeceklerini ifade ederek, “2023’te yeni hatlar ve ilave frekanslarla 2022 kapasitesini yüzde 50 artırmayı hedefliyoruz” dedi.

THY Yönetim Kurulu Başkanı Bolat, 2023 yılında Anadolujet'in büyümü hedefleri hakkında sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaptı.

“2023’TE FİLODA YENİ JENERASYON NEO VE MAX UÇAKLARI OLACAK"

Uçak filosunun yarısının yeni jenerasyon  Airbus A321 Neo ve Boeing 737 Max tipi uçaklarından oluşacağını açıklayan Bolat yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"AnadoluJet Ankara’da büyümeye devam edecek. 2023’te yeni hatlar ve ilave frekanslarla 2022 kapasitesini yüzde 50 arttırmayı hedefliyoruz. Filonun yarısı da yeni jenerasyon Neo ve Max uçakları olacak. Yeni uçakların yanında yerde de konforunu yükseltmeye devam ediyoruz. Ankara’da CIP salonumuzun yanındaki dinlenme odalarını da yeniledik."

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!