GeriEkonomi Altınyıldız, iki haftada 15 bin kart dağıttı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Altınyıldız, iki haftada 15 bin kart dağıttı

Erkek hazır giyimine giren Altınyıldız, Şubat ayının başında uygulamaya koyduğu kartlı alış veriş kapsamında iki hafta içinde 15 bin tüketiciye kart verdi. Altınyıldız, kartlı müşteri sayısını altı ay sonunda 200 bine çıkarmayı hedefliyor.

Boyner Holding bünyesindeki Altınyıldız Konfeksiyon Satış ve Pazarlama Şirketi'nin Direktörü Sami Arditti, Altınyıldız Card ile müşterilere ödeme kolaylığı sağladıklarını söyledi.

Altınyıldız Card sahipleri, yaptıkları tüm alışveriş tutarını, peşin ödeme yapmadan bir sonraki aydan başlayarak üç eşit taksitte ödeyebiliyor. Erkek giyim üretimine başlayan Altınyıldız, ilk olarak geçtiğimiz Ekim ayında Teşvikiye'deki mağazasında kendi markasını taşıyan ürünlerini satmaya başladı. Sami Arditti, şu anda faaliyette olan Merter ve Maltepe'den sonra nisan ayında Bakırköy Carrousel'de Altınyıldız mağazasının açılacağını söyledi.

Ekim ayında ‘‘Independent’’ ve ‘‘Generations’’ kolleksiyonları ile tüketicilerin karşısına çıktıklarını söyleyen Arditti, 1998 kış sezonundan itibaren yarı klasik, yarı spor koleksiyonu ön plana çıkaracaklarını söyledi.

Bu şekilde Altınyıldız koleksiyonunun tepeden tırnağa tamamlanacağını belirten Arditti, şöyle devam etti:

YENİ İMAJ

‘‘Ceket, gömlek, kravat, ayakkabı, kravat ve pantolonun yanı sıra; mont, şapka, şemsiye, çorap ile de Altınyıldız erkeğini komple giydirmiş olacağız. Tüketici bizi yıllardır kumaş markası olarak tanıdı. Şimdi ise Altınyıldız, yaşı ne olursa olsun genç, giyimi ile farklı olan, ancak günün her saati bu giyimi ile rahat hareket edebilen insanları giydirecek. Klasik giyim her zaman koleksiyonumuzda yer alacak. Altınyıldız erkek hazır giyimi, hem seçici görünmek isteyen, hem de rahat çalışabilecek her gelir grubundan tüketicilere yöneldi. Bunu da açacağımız yeni mağazalar ve Altınyıldız Card ile yapacağız.’’


False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle