GeriEkonomi Alış-veriş
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Alış-veriş

Şaşırtan reklam

Levi's'ın Bartle Bogle Hegarty tarafından hazırlanan yeni kampanyasında gerçeküstü ve orjinal yaşam ve davranışları vurgulayan yirmişer saniyelik dört ayrı filmin her birinde izleyiciyi şaşırtıyor.

Kayseri yemekleri

Eresin Hotel İstanbul, bu ay Türkiye'nin sevilen yemeklerini 15 günlük sürelerle mutfağına konuk ediyor. Revan Restaurant'ta yemekleri sunacak olan otelin ilk konuğu Kayseri yemekleri.

Kışın da dondurma

Dondurma sevenler artık sezonu kapatmak zorunda kalmaksızın Algida keyfini sonbahar ve kış aylarında da sürdürebilecekler. Tüketiciye sunulan dondurmalardan bazıları Süper Cornetto, Magnum, Maraş usulü ile Vienetta ve Carted'or ürünleri.

Set halinde telefon

Motorola'nın Star TAC serisinin son modeli Star TAC 130, Avrupa ve Amerika piyasaları ile birlikte Türkiye'de de satışa sunuldu. Titreşimli arama, sim karta bağlı olarak otomatik dil seçme, faks-veri iletişimi, arayan son on numarayı gösterme ve hafızaya kaydetme özellikleri olan telefon, mikrofon kulaklık, deri kılıfı ve bataryadan oluşan set halinde tüketiciye sunuluyor.

Geçmişi ilham alan koleksiyon

Geçmişten günümüze uzanan güzelliklerden ilham alan Teksaslı tasarımcı Carol Bolton aile yadigarı mobilyalar, müzayededen alınan takımlar ve eşiyle birlikte Güney Avrupa'da bulduğu antikalardan esinlenerek hazırladığı koleksiyonu Güngör Dekorasyon'un İstanbul Maçka ve Ankara'daki Showroom'larında tüketiciye sunuluyor.

Dört yeni ürün

Cilt tiplerinin ihtiyaçları düşünülerek hazırlanan dört yeni ürün Johnsons's pH 5,5 ailesine katıldı. Yeni yüz bakım ürünleri ile temizlemeden nemlendirmeye cildinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Apollon aranızda!

Zeus'tan sonra mitolojinin en büyük tanrısı olan Apollon'un kadın bileğini sararkenki zerafeti, erkek bileğindeki gücü Favori Kuyumculuğun geliştirdiği unisex bileklik ile sunuluyor.

Bosch Gonca Grubu'nu seçti

Yazılım konusunda çalışmalarını sürdüren Gonca Grubu ‘‘3Mates’’ isimli yeni bir proje üretim programı geliştirdi. Program 1455 adet Bosch bayisinin uluslararası standartlardaki kurum kimliği değişim çalışmaları için Bosch beyaz eşya grubunun oluşturduğu mimarlık departmanı için de kullanılıyor.

Oyun geceleri

İntertoy'un ‘‘Oyun Geceleri’’ ile uzun kış gecelerinde de eğlenceli yaz akşamları yaşamak artık mümkün. Hızlı resimleme oyunu-Pictionary'de kelimeleri takım arkadaşlarınıza çizerek anlatacak, yükselen kelimeler -Upwords'da kelime üretmeyi üç boyuta taşıyacak, kelime avı-Boggle'da ise dikey, yatay veya çapraz olarak harf taşlarını birleştirip en uzun kelimeyi bulmaya çalışacaksınız.

Borsada kolay işlem ve düşük komisyon için tıklayın

False