KAYSERİ HABERLERİ

Eğitimde İyi Örnekler Yerel Çalıştayı Kayseri’de Yapılacak

IHA
01.09.2015 - 09:45 |Son Güncelleme :
Eğitimde İyi Örnekler Yerel Çalıştayı Kayseri’de Yapılacak
IHA

Herkes için kaliteli eğitim hedefiyle çalışmalarını 2003 yılından bu yana sürdüren Eğitim Reformu Girişimi (ERG), Eğitimde İyi Örnekler Yerel Çalıştayı için Kayseri’ye geliyor.
ERG, öğretmenlerin mesleki gelişimi için eğitimler gerçekleştirmeye ve öğretmenlerin birbirleriyle deneyim paylaşabilmeleri için platformlar oluşturmaya devam ediyor. ERG Sabancı Vakfı’nın desteğiyle, 3 Eylül 2015 tarihinde Kayseri’de, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde 37. Eğitimde İyi Örnekler Yerel Çalıştayı’nı
düzenliyor.
Eğitimde İyi Örnekler Yerel Çalıştay’ında öğretmenler okulöncesi, ilköğretim, ortaöğretim ve lise kademelerinde geliştirdikleri iyi örnek uygulamalarını/materyallerini sunacaklar. Çalıştayda, matematik ve fen bilimleri, Montessori ile okulöncesi eğitim, STEM (Fen, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik) alanlarında sunuşlar yapılacak. Hece oluşturma ve okullarda çocuk katılımı konularında öğretmenlerin interaktif katılım sağlayabileceği iki atölye de düzenlenecek. Ayrıca bu yıl, eğitimcilerin okullarında deneyimlerini ve eğitim gündeminde önemli buldukları konuları paylaşabilecekleri bir oturum da düzenlenecek.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Eğitimde İyi Örnekler Yerel Çalıştayı Kayseri’de Yapılacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 01 Eylül 2015 tarihinde saat 09 45’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Eğitimde İyi Örnekler Yerel Çalıştayı Kayseri’de Yapılacak haberi güncellenecektir.

KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ

23 Nisan 2021, Cuma
 • İmsak
  04:14
 • Güneş
  05:44
 • Öğle
  12:41
 • İkindi
  16:26
 • Akşam
  19:29
 • Yatsı
  20:53
Sayfa Başı