Uşak’a yeni anaokulu

Uşak’a yeni anaokulu

Şarkıcı Gülben Ergen’in kurucusu ve başkanı olduğu Çocuklar Gülsün Diye Derneği, eğitime kazandırdığı 31’inci anaokulunu Uşak’ta açtı. Açılışa katılan Ergen, çocuklarla sohbet etti.

Haberin Devamı

Okul öncesi eğitimi yaygınlaştırmak vizyonuyla çalışmalarını sürdüren Çocuklar Gülsün Diye Derneği, 31’inci anaokulunu Uşak’ın Sivaslı İlçesi’nde açtı. Yapımını hayırsever Küçükmavi ailesinin üstlendiği ‘Çocuklar Gülsün Diye - Küçükmavi Anaokulu’, törenle hizmete başladı. Uşak Vali Yardımcısı Halil İbrahim Ertekin, Çocuklar Gülsün Diye Derneği Başkanı Gülben Ergen ve Başkan Yardımcısı Elvan Oktar da açılış törenine katıldı.

Törende konuşan Gülben Ergen, "2016 yılına Uşak’ın Sivaslı ilçesinde bir anaokulu açarak girdiğimiz için büyük mutluluk duyuyoruz. Bugün burada çocuklarımızın ve ailelerin yüzlerinde gördüğümüz o mutluluk ifadesi, gelecekteki çalışmalarımız için de büyük bir motivasyon kaynağı olacak. Ülkemizin her yerini çok seviyoruz. Türkiye’nin 81 ilinde 81 anaokulu açma hedefimize emin adımlarla yürüyoruz. Uşak’ta açtığımız bu okulumuzu da her zaman olduğu gibi annelere emanet ediyorum. Herkese katkılarından dolayı teşekkür ederim" dedi.

 

 

 

 

 

Haberle ilgili daha fazlası: