Marvel Karakterleri! En Güçlü Marvel Karakterleri, Sıralaması Ve Özellikleri

Güncelleme Tarihi:

Marvel Karakterleri En Güçlü Marvel Karakterleri, Sıralaması Ve Özellikleri
Oluşturulma Tarihi: Mayıs 16, 2022 14:31

Sinema dünyasına damga vuran serilerin başında Marvel filmleri gelmektedir. Marvel oldukça geniş bir evrene sahiptir. Bu evrende yer alan her karakter oldukça büyük güçlere sahiptir. Tabi bazı karakterler daha güçlü bir konumda yer almaktadır. Sizler için Marvel Karakterleri! En güçlü Marvel karakterleri, sıralaması ve özellikleri nelerdir detayları ile derledik.

Haberin Devamı

 Marvel dünyasına baktığımız zaman çok sayıda farklı karakterin olduğu görülmektedir. Özellikle Avengers filmleri Marvel'ın birçok karakterini görmemizi sağlamıştır. Ancak Marvel karakterleri Avengers ile sınırlı değildir. Güçlü ve yenilmez olan daha birçok Marvel karakteri olduğu bilinmektedir. 

 Marvel Karakterleri! En güçlü Marvel Karakterleri, Sıralaması ve Özellikleri 

One Above All 

The Fulcrum 

Beyonder 

Galactus 

Eternity

 Death

 Infinity 

Phoenix Force 

Kronos 

Odin 

One Above All 

 Bu karakter Marvel evreninin en güçlü karakteri olarak görülmektedir. Çünkü One Above All, Marvel evreninde yer alan her şeyin yaratıcısı olarak bilinmektedir.

 The Fulcrum 

 The Fulcrum karakterine hiç kimse meydan okuma cesaretine sahip değildir. Bu karakterin çok güçlü olduğu ve evrendeki olaylara müdahale etmediği bilinmektedir. Bu karakterin zaman zaman Marvel evrenindeki karakterlere nasihat verdiği görülmektedir.

Beyonder 

Haberin Devamı

 Beyonder, kozmik güçlerle dolu bir mutantlığa sahiptir. Bu karakter o kadar çok güçlüdür ki kendi evrenini bile yaratabilir. Marvel evreninde bulunan bazı karakterlerin yaşamı bile Beyonder'a bağlıdır.

Galactus 

 Galactus karekterine baktığımız zaman güçlerinin sınırsız olduğunu görmekteyiz. Zaten birçok kişiye göre Marvel'ın en güçlü karakteri Galactus olarak bilinmektedir. Kozmik güçleri olmasının yanında sınırsız bilgilere sahiptir. En önemli özelliği ise gezegenlerin enerjisi ile beslenmesidir.

 Eternity 

 Evrenin en temel beş varlığı arasında Eternity'de bulunmaktadır. Galactus karakterine çok yakın bir güce sahiptir. Bundan dolayı Marvel evreninde oldukça önemli bir konumda yer almaktadır.

Death 

 Tüm ölüleri kontrol edebilen Death, aynı zamanda ölümleri de kontrol eder. Evren var olduğu sürece Death'te varlığını sürdürmeye devam edecektir. Cehenneme gitmeyen ölüleri yeniden diriltme özelliği olduğu da bilinmektedir.

Infinity 

 Evren için temel beş varlıktan biriside Infinity olarak bilinmektedir. Karakterin gücü oldukça çok olduğu için sınırı pek bilinmiyor. Şekli ise uzayın ve evrenin birleşiminden oluşmuştur.

Haberin Devamı

Phoenix Force 

 Phoenix Force, Marvel evreninde çok korkulan bir kozmik güçtür. Çünkü gücünün sınırları akılalmaz şekildedir. Hatta evrenleri ve galaksileri tek seferde yok etme gücüne sahiptir.

Kronos 

 Kronos, zamanı kontrol edebilme özelliği ile en güçlü Marvel karakterleri arasında yer almaktadır. Ayrıca canlıların ruhlarına müdahale etme gücüde bulunmaktadır.

Odin 

 Avengers üyeleri arasında çok önemli olan Thor'un babası Odin son derece güçlü bir Marvel karakteridir. Sonsuz bir enerji gücü olduğu bilinmektedir. İhtiyacı olduğunda Thor'un enerjisini bile emebilir. İskandinav mitolojisinde tanrıların tanrısı olarak bilinen Odin'in kozmik güç olarak Güneş'i kullandığı da bilinmektedir. 

Haberle ilgili daha fazlası: