GeriEğitim KPSS adaylarına önemli hatırlatma
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

KPSS adaylarına önemli hatırlatma

KPSS adaylarına önemli hatırlatma
Abone Olgoogle-news

25 Ekim Pazar günü yapılacak olan 2020 KPSS Ön Lisans Sınavına girecek adaylar için ÖSYM bir hatırlatma yazısı paylaştı. Saat 10.00’dan sonra gelenlerin sınav binasına alınmayacağı vurgulanan yazı şöyle:

25 ekim 2020 tarihinde uygulanacak olan 2020 KPSS Ön Lisans Sınavı için adaylar saat 10:00’dan sonra sınav binalarına alınmayacaktır.
Adayın sınava girebilmesi için Sınava Giriş Belgesi’ne ek olarak; nüfus cüzdanı, T.C Kimlik Kartı veya geçerlilik süresi dolmamış pasaportun aslının yanında bulundurulması zorunludur.
Nüfus cüzdanı veya Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı veya geçerlilik süresi dolmamış pasaport dışında; Türk vatandaşlığından izin ile ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait Pembe/Mavi kartlar, pasaportları bulunmayan KKTC vatandaşlarının fotoğraflı ve kimlik numaralı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Kimlik Kartı, kimlik belgesi olarak kabul edilecektir.

ÖSYM BAŞKANI: SINAVA GİRECEK ADAYLARA BAŞARILAR

ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün, Twitter'dan yaptığı paylaşımda sınava girecek adaylara başarılar dileyerek, "81 ilimizde ve KKTC’nin başkenti Lefkoşa’da gerçekleştireceğimiz 2020-KPSS Ön Lisans Sınavına girecek tüm adaylarımıza başarılar, sınavda görev alacak sınav görevlilerimize de kolaylıklar dilerim" dedi.

KPSS adaylarına önemli hatırlatma

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle