Bulmacada Yergi Hiciv Cevabı Nedir? Harf Sayısına Göre Yergi Hiciv Cevapları

Güncelleme Tarihi:

Bulmacada Yergi Hiciv Cevabı Nedir Harf Sayısına Göre Yergi Hiciv Cevapları
Oluşturulma Tarihi: Haziran 07, 2022 12:45

Günlük hayatta en sık yapılan aktivitelerden birisi de bulmaca çözmektir. Özellikle kare ve çengel bulmacalar çok sık tercih edilmektedir. Bulmacalarda karşımıza çıkan Yergi Hiciv sorusunun cevabı da sıklıkla araştırılmaktadır. Peki, bulmacada Yergi Hiciv cevabı nedir? Harf sayısına göre Yergi Hiciv cevaplarını sizlere detayları ile derledik.

Haberin Devamı

Kare ve çengel bulmacada karşımıza çıkan Yergi Hiciv sorusunun birden fazla cevabı vardır. Cevapları belirtirken ilk olarak harf sayısına bakılmaktadır. 

 Bulmacada 3 Harfli Yergi Hiciv Cevabı Nedir? 

 Bulmacalarda karşılaşılan pek çok soru bulunmaktadır. Bunlardan birisi de Yergi Hiciv olmaktadır. Bulmaca severler son yıllarda Yergi Hiciv sorusunun cevabını araştırmaktadır. Bu sorunun pek çok yanıtı olabilir. Bu nedenle harf sayısına dikkat edilmesi gerekir. 3 harfli Yergi Hiciv cevabı Zem olarak belirtilmektedir. 

 Bulmacada 5 Harfli Yergi Hiciv Cevabı Nedir? 

 Yergi Hiciv sorusunun cevaplarından birisi de 5 harfli olmaktadır. Kare ve çengel bulmacada sorulan Yergi Hiciv sorusunun cevabı 5 harfli ise Satır kelimesi yazılabilir. Bunun dışında 5 harfli cevaplara Yergi ve Yerme cevapları da belirtilebilir. 

Haberin Devamı

 Bulmacada 7 Harfli Yergi Hiciv Cevabı Nedir? 

 Kare ve çengel bulmacada soruların cevabı genellikle eş anlamlı kelimeler olmaktadır. Bu nedenle cevaplar birden fazla olabilir. Yergi Hiciv sorusunun cevaplarından birisi de 7 harfli olmaktadır. Yergi Hiciv sorusunun 7 harfli cevabı Hicviye olmaktadır. Bu nedenle bulmacalarda Yergi Hiciv sorusu ile karşılaşıldığında ve cevabı 7 harfli olduğunda Hicviye cevabı verilebilir.

 

Haberle ilgili daha fazlası: