Bulmacada Tahta Perde Cevabı Nedir? Harf Sayısına Göre Tahta Perde Cevapları

Güncelleme Tarihi:

Bulmacada Tahta Perde Cevabı Nedir Harf Sayısına Göre Tahta Perde Cevapları
Oluşturulma Tarihi: Haziran 06, 2022 21:55

Bulmaca çözerken karşılaşılan kelimelerin cevapları merak edilmektedir. Bulmacalarda sıklıkla karşılaşılan sorulardan birisi de tahta perde olarak bilinmektedir. Bulmacada tahta perde cevabı nedir? Harf sayısına göre tahta perde cevapları nelerdir? Bulmacada tahta perde sorusunun cevapları ile ilgili detayları derledik.

Haberin Devamı

Bulmaca çözerken tahta perde sorusunun cevabı bilinmediği durumlarda öğrenilmek istenmektedir. Bütün değişik bulmacalarda tahta perde sorusunun ortak bir cevabının olduğunu söylemek de mümkündür. Bulmacalarda en sık rastlanılan kelimelerden birisinin de tahta perde olduğu görülmektedir. 

 Bulmacada Tahta Perde Cevabı Nedir? 

 Bulmacalarda en sık olarak karşılaşılan kelimelerden birisi de tahta perde olarak bilinmektedir. Karşınıza çıkan tahta perde kelimesinin cevabı ise iki farklı şekilde ifade edilebilir. Bulmacada tahta perde kelimesinin cevabı için avla veya taraba kelimesi tercih edilebilir. Kısaca tahta perde kelimesinin cevabı aranılan kelime sayısına göre farklılık gösterebilmektedir. 

 Harf Sayısına Göre Tahta Perde Cevapları 

 Harf sayısına göre tahta perde kelimesinin cevapları farklılık gösterebilmektedir. Tahta perde kelimesi için dört harfli bir cevap arandığı durumda cevabının avla olduğunu söylemek mümkündür. Aynı şekilde tahta perde kelimesi için tercih edilebilecek olan farklı bir cevabın da olduğu bilinmektedir. 

Haberin Devamı

 Tahta perde kelimesi için eğer altı harfli bir cevap aranıyor ise cevabın taraba olduğunu söylemek de mümkündür. Bu durumda tahta perde kelimesinin cevaplarının aranılan cevabın kelime sayısına göre farklılık gösterdiğini söylemek mümkün olmaktadır.

 

Haberle ilgili daha fazlası: