Bulmacada Öndelik Cevabı Nedir? Harf Sayısına Göre Öndelik Cevapları

Güncelleme Tarihi:

Bulmacada Öndelik Cevabı Nedir Harf Sayısına Göre Öndelik Cevapları
Oluşturulma Tarihi: Haziran 02, 2022 13:14

Bulmacada çıkan sorular sık sık internetten araştırılan konulardan biridir. Özellikle bulmacada çıkan Öndelik sorusunun cevabı araştırılan bulmaca soruları arasındadır. Bu nedenle Bulmacada Öndelik cevabını öğrenebilir ve karşınıza çıktığında doğru cevabı yazabilirsiniz. Bulmacada Öndelik cevabı nedir? Harf sayısına göre öndelik cevaplarını sizler için derledik.

Haberin Devamı

Bulmacada çıkan Öndelik sorusunun cevabı Avans ya da Pey olarak yazılması gerekmektedir. Harf sayısına göre bulmacada çıkan Öndelik cevabı Pey ya da Avans olmaktadır. 

 Bulmacada Öndelik Cevabı Nedir? 

 Bulmaca çözmeyi seven kişiler bulamadıkları soruların cevapları için internet üzerinden araştırmalar gerçekleştirmektedir. Özellikle bazı soruların cevaplarını bilemeyen kişiler internetten bakarak cevapları yazmaktadır. Bulmacada Öndelik cevabı da merak edilen bulmaca sorularından biridir. 

 Bulmacada Öndelik cevabı için ayrılan kısımlara harf sayısına göre Avans ya da Pey yazmak gerekir. Çıkan harflere ya da cevap için ayrılan harflerin sayısına göre Pey ya da Avans yazılması mümkündür. 

 Harf Sayısına Göre Öndelik Cevapları 

 Harf sayısına göre bulmacada çıkan soruların cevaplarını yazmak gerekir. Bulmacada çıkan soruların birden fazla cevabı olabildiği için kelimelerin uzunluğuna ya da çıkmış olan sayılara göre cevabın bulunması mümkündür. Bulmacada çıkan Öndelik sorusunun cevabı için üç harfli kelime gerekirse Pey, beş harfli kelime gerekirse Avans yazılması gerekir. Harf sayısına göre Öndelik cevapları Pey ve Avans olarak bilinmektedir. Uygun cevabın kutucuklara yazılarak bulmacaya devam edilmesi gerekir.

 

Haberle ilgili daha fazlası: