Bulmacada İri Saman Cevabı Nedir? Harf Sayısına Göre İri Saman Cevapları

Güncelleme Tarihi:

Bulmacada İri Saman Cevabı Nedir Harf Sayısına Göre İri Saman Cevapları
Oluşturulma Tarihi: Haziran 07, 2022 10:42

Bulmacada İri Saman sorusu sıklıkla karşılaşılan bulmaca sorularından biridir. Özellikle birçok kişi tarafından bulmacada çıkan sorular aratılan konular arasındadır. Bu bakımdan Bulmacada İri Saman cevabını öğrenebilir ve karşınıza çıktığında hızlı bir şekilde cevaplayabilirsiniz. Bulmacada İri Saman cevabı nedir? Harf sayısına göre İri Saman cevaplarını sizler için derledik.

Haberin Devamı

Bulmacada İri Saman sorusunun birden fazla yanıtı vardır ve uygun olan yanıtın cevap kısmına yazılması gerekir. Bulmacada İri Saman cevapları Kes, Key, Kavuz ya da Çelmik cevabıdır. 

 Bulmacada İri Saman Cevabı Nedir? 

 Bulmacada sıklıkla karşılaşılan sorulardan biri de İri Saman sorusudur. Birden fazla cevabı olmasından dolayı İri Saman sorusunun yanıtını çıkmış olan harflere göre ya da harflerin toplam sayısına göre bulmak gerekir. Bulmacada İri Saman sorusunun yanıtları 3 harfli ise Kes ya da Key, 5 harfli ise Kavuz, 6 harfli ise Çelmik olarak bilinmektedir. Buna göre doğru olan yanıtı yanıtlardan bulmak ve doğrusunu cevap için ayrılmış olan yere yazmak gerekir. 

 Harf Sayısına Göre İri Saman Cevapları 

 Harf sayısına göre İri Sama sorusunun yanıtını seçebilir ve doğru olanı yanıt için ayrılmış olan kısma yazabilirsiniz. Bulmacada İri Saman sorusunun cevapları Kes, Key, Çelmik ya da Kavuz olarak tespit edilmiştir. 3 harfli cevap istendiğinde Key ya da Kes, 5 harfli istendiğinde Kavuz, 6 harfli istendiğinde ise Çelmik yazılması gerekir.

 

Haberle ilgili daha fazlası: