AtaFuture ile her yaşa eğitim

Güncelleme Tarihi:

AtaFuture ile her yaşa eğitim
Oluşturulma Tarihi: Kasım 29, 2021 13:20

1 Temmuz 1958 yılında kurulan Ata Koleji, günümüzde de başarılı eğitim geleneğini sürdürüyor. Türkiye’nin ilk özel okullarından biri olan Ata Koleji, bünyesinde yer alan AtaFuture ile her yaşa eğitim vermeyi amaçlıyor.

Haberin Devamı

Ata Koleji, geçtiğimiz gün düzenlenen Okul Öncesi Eğitimde Farklılaştırılmış Uygulamalar Seminer programı ile eğitim ve sertifika programlarını hayata geçirdi.

Ata Koleji, bünyesinde yer alan AtaFuture Yeni Nesil Eğitim Merkezi ile öğrenci, öğretmen ve velileri geleceğe hazırlayacak. Kodlamadan yabancı dile, yetenek atölyelerinden kişisel gelişim programlarına kadar birçok farklı dalda eğitim veren Ata Koleji, bu girişimiyle Türkiye’de ve dünyada örnek teşkil ediyor.

Ata Koleji tarafından ilki düzenlenen, alanında uzman akademisyen ve eğitimcilerin yer aldığı AtaFuture Okul Öncesi Eğitimde Farklılaştırılmış Uygulamalar Seminer programı çok sayıda öğretmenimizin katılımıyla gerçekleştirildi. Katılımcılar, okul öncesi eğitimde ölçme değerlendirmeden süreç tasarımına, çocuklar için felsefeye kadar birçok farklılaştırılmış uygulamayı atölyelerde deneyimleme şansı buldular. İlki düzenlenen seminerde, atölyeleri başarıyla tamamlayan katılımcılara katılım sertifikaları verildi.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!