AÖF Görevli İşlemleri Paneli Açıldı, AUGİS'e Nasıl Giriş Yapılır?

AÖF Görevli İşlemleri Paneli Açıldı, AUGİSe Nasıl Giriş Yapılır

2015-2016 yılı Açıköğretim programları güz dönem sonu sınavında görmek almak isteyen öğretmenler için AÖF Görevli işlemleri sistemi başvuruları açıldı. AÖF Görevli İşlemleri Sistemine nasıl giriş yapılır? Sınavlarda görev almak isteyen öğretmenler Anadolu Üniversitesi aöf internet sitesindeki Sınav Hizmetleri sayfasından başvuru ekranına giriş yapabilirler.

Haberin Devamı

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Güz Dönemi Final Sınavlarında görev almak isteyen öğretmenler DİKKAT! AÖF görevli işlemleri sistemi üzerinde bulunan başvuru ekranı açıldı. Peki; AÖF Görevli İşlemleri Sistemi nasıl kullanılır? AÖF Görevli İşlemleri Sistemi üzerinden başvuru nasıl yapılır?

AÖF GÖREVLİ İŞLEMLERİ SİSTEMİ GİRİŞİ NASIL YAPILIR?

AÖF Final Sınavlarında görev almak isteyen öğretmenler AÖF'nin Sınav Hizmetleri sayfasına girerek başvurularını yapabilmektedirler. Sayfaya ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayınız.

GÖREVLİ İŞLEMLERİ SİSTEMİ AUGİS'E GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ.

AÖF Görevli İşlemleri Paneli Açıldı, AUGİSe Nasıl Giriş Yapılır

AÖF Final sınavlarında görev almak isteyenler yukarıdaki linke tıklayarak başvuru ekranının giriş sayfasına ulaşabilirler. Bu sayfa üzerinde bulunan T.C. Kimlik No ve Şifre bilgileri girildikten sonra başvuru ekranından toplam 4 oturum için sınav görevinde bulunulabiliyor. 

AÖF GÖREVLİ İŞLEMLERİ SİSTEMİ BAŞVURULARI NE ZAMAN BİTİYOR?

Haberin Devamı

Bugünden itibaren açılan AÖF Görevli İşlemleri Sistemi üzerinden öğretmenler, görev başvurusu taleplerini 27 Aralık 2015 tarihine kadar iletebilecekler.

Anadolu Üniversitesi ''AÖF Görevli İşlemleri Sistemi'' üzerinde bazı yenilikler yaptığını da duyurdu. Bu yenilikler arasında sınav merkezi ve sınav binası seçimi bulunuyor. Yani sınavlarda görev almak isteyen öğretmenler, istedikleri sınav merkezi ya da sınav binasını seçebilecekler. 

Anadolu Üniversitesi Görevli İşlemleri Sistemine daha önceden bir başvuru yaptıysanız T.C. Kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.