Anne ve ikizleri üniversiteden aynı gün mezun oldu

Güncelleme Tarihi:

Anne ve ikizleri üniversiteden aynı gün mezun oldu
Oluşturulma Tarihi: Haziran 16, 2024 11:47

İzmir’de yaşayan 53 yaşındaki Aysun Gündoğar ile 23 yaşındaki ikizleri İrem ve Kerem, aynı gün üniversiteden mezun oldu. Anne, oğlu ile aynı üniversitede, kızı ise aynı şehirdeki farklı üniversitede mezuniyet sevinci yaşadı.

Haberin Devamı

Evli ve 2 çocuk annesi Aysun Gündoğar, üniversite mezunu olma hayalini ikiz çocuklarıyla gerçekleştirdi. Aysun Gündoğar, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Bolvadin Meslek Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü'nden, oğlu Kerem Gündoğar da aynı yerleşke içinde bulunan AKÜ Sosyoloji Bölümü'nden mezun oldu. Aysun Gündoğar'ın kızı İrem ise aynı şehirde bulunan Afyon Sağlık Bilimleri Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü'nü tamamladı. Anne ve oğlu AKÜ Bolvadin Kırkgöz Kampüsü'ndeki törende birlikte kep fırlattı. İrem Gündoğar ise kendi mezuniyetinin ardından annesi ve kardeşinin mutluluğuna eşlik etti. Bölümünü ikincilikle tamamlayan Aysun Gündoğar'ın çocuklarıyla yaşadığı mezuniyet sevincine eşi Kenan Gündoğar da katıldı.

HAYALİMİ GERÇEKLEŞTİRDİĞİM İÇİN GURURLUYUM

Haberin Devamı

Aysun Gündoğar, "Çocuklarımla aynı gün mezun olduk. Kızım Fizyoterapi Bölümü'nü, oğlum da Sosyoloji Bölümü'nü okudu. Çocuklarımla gurur duyuyorum. Ben de hayalimi gerçekleştirdiğim için çok mutluyum, gururluyum” dedi.

'BİZDEN DAHA ÇOK ÇALIŞTI’

Annesiyle aynı anda okumanın farklı bir duygu olduğunu aktaran İrem Gündoğar, "Bu sene mezun oldum. 23 yaşındayım. Annem de mezun oldu. Onunla gurur duyuyorum. Çok emek verdi, yeri geldi bizden daha çok çalıştı. Bölüm ikinciliğini de kutluyorum. Onu çok seviyorum" diye konuştu. Kerem Gündoğar da "Bugün hem annemin hem kardeşimin hem de benim mezuniyetim vardı. Hepimizin mezuniyetini kutladık. Çok mutluyum" dedi.

BAKMADAN GEÇME!