GeriEge Şeytan’a ret
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şeytan’a ret

Şeytan’a ret
refid:26497972 ilişkili resim dosyası

DÖRT koldan transfere saldıran Altınordu'nun, İnegölspor'un iki yıldızı forvet Raif Demir ve sol kanat Berkay Günay için hamlesi, Bursa ekibin teknik patronu İsmail Güldüren'e takıldı.

Güldüren, Şeytan’ın isteğini, "PTT 1. Lig'e çıkma mücadelesi verecek iddalı bir kadro kuracağım. Raif ile Berkay kilit isimler olacak" diye veto etti.

2010-11 ve 2011-12 sezonlarında Altınordu'da oynayan Berkay, kırmızı-lacivertli formayla toplam 59 maçta ağları 16 kez sarsmıştı. Raif ise geçen sezon başında Göztepe'ye gelmesine rağmen askerlik sorunları yüzünden imza atmadan geri döndü.

Tatilde yatanlar yanacak!

GELECEK sezon PTT 1. Lig’de boy gözterecek Altınordu’da yeni sezonun kamp programı belirlendi. 7 Temmuz’da Selçuk Tesisleri’nde top başı yapacak kırmızı-lacivertli ekip, 8 gün burada çalıştıktan sonra Bolu’ya gidecek. 10 günlük Bolu kampında kondisyon ağırlıklı bir program uygulayacak İzmir ekibinin 3. etap çalışmaları yine Selçuk’ta olacak. Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu, futbolcularına tatil dönemini boş geçirmemelerini ve aktif dinlenme uygulamalarını öğütledi.

False