GeriEge Ödüllü fotoğraflar İzmir’de
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ödüllü fotoğraflar İzmir’de

Ödüllü fotoğraflar İzmir’de
refid:29782719 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

ANADOLU Ajansı’nın düzenlediği Türkiye’nin uluslararası düzeyde gerçekleştirilen ilk ve tek haber fotoğrafı yarışması “Istanbul Photo Awards”ın ödüllü fotoğraflarından oluşan sergi, Adnan Menderes Havalimanı’ndaki TAV İzmir Galeri’de açıldı.

Ödüllü fotoğraflar İzmir’de

THY’nin sponsorluğu, Başbakanlık Tanıtma Fonu’nun desteğiyle düzenlenen sergide, ziyaretçiler geçen yılın önemli olaylarını ve dünya gündeminin özetini, hafızalara kazınan fotoğraflarla bir arada görme imkanı bulacak. Yarışmanın “haber” ve “spor” dallarında ödül kazanan tekil ve seri fotoğraflarından oluşan sergide, yarışmanın “yılın fotoğrafı” ödülüne layık görülen Daniel Berehulak’ın, ebola salgını yaşandığı dönemde Liberya’da çektiği fotoğraf ile “spor” dalının birincisi Byhangst Matthias, Bercelona’nın yıldız futbolcusu Messi’nin 4 rakip oyuncuyla mücadelesini ortaya koyan fotoğrafı en dikkat çekici eserler arasında yer alıyor. İzmir Valisi Mustafa Toprak, serginin ilk gün ziyaretçileri arasında yer aldı.

Ödüllü fotoğraflar İzmir’de

AA Görsel Haberler Yayın Yönetmeni Ahmet Sel, Kurumsal İletişim Direktörü Esra Kireçci ve İzmir Bölge Müdürü Mehmet Yılmaz Güldaş eşliğinde sergiyi gezen Toprak, fotoğraflar hakkında bilgi aldı.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle