GeriEge Hükümet Kadın 2'ye büyük ilgi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hükümet Kadın 2'ye büyük ilgi

Hükümet Kadın 2'ye büyük ilgi
refid:25073003 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Sermiyan Midyat'ın yazıp yönettiği, Demet Akbağ ile başrollerini paylaştığı Hükümet Kadın 2'nin İzmir galası Gaziemir Optimum Outlet, Cinemaximum'da Türk Kadınlar Konseyi İzmir Şubesinin idaresindeki “Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu” yararına gerçekleştirildi.


Filmin galasına başrol oyuncuları Demet Akbağ ve Sermiyan Midyat ile oyuncular Burcu Gönder, Mahir İpek ve Nazmi Kırık İzmir seyircisiyle buluştu. AVM'nin kapısından itibaren oyuncuları büyük ilgi ile karşılayan İzmirliler, koridor ve balkonları oyuncuları görmek için doldurdu.

Hükümet Kadın 2ye büyük ilgi

Gösterim öncesi gerçekleşen söyleşi sırasında Mardin'in Midyat ilçesinden gala için getirilen “Midyat Folklör Ekibi” ise oyunculara sürpriz oldu. Filmin oyuncuları da folklor ekibine katılarak halay çekti.
BKM Ege Bölge Temsilcisi, Devajans Başkanı Erhan Gölbey, Türk Kadınlar Konseyi Derneği İzmir Şubesi, Cumhuriyet Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu yararına gerçekleştirilen İzmir galasından elde edilecek gelirin yurt için çok önemli bir miktar olmayacağını, amaçlarının İzmirlilerin dikkatini yurda destek olmaya çekebilmek olduğunu söyledi.

Hükümet Kadın 2ye büyük ilgi

Galaya katılan film ekibi ise İzmir'de bulunmaktan büyük mutluluk duyduklarını söyledi.
Türk Kadınlar Konseyi İzmir Şubesi Başkanı Süheyla Diker de yurda yaptıkları katkı nedeni ile film ekibine teşekkür ederek plaket verdi. Plaket töreninin ardından Sanatçılar, dernek üyeleri ve yurtta kalan kız öğrenciler toplu fotoğraf çektirdi.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle