GeriEge Horoz kazanmak zorunda
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Horoz kazanmak zorunda

Horoz kazanmak zorunda
refid:24759494 ilişkili resim dosyası

SON üç maçta sadece 1 puan alabilen Denizlispor, bugün şampiyonluk adaylarından Ankaraspor karşısında kritik bir sınav verecek.

Denizli Atatürk Stadı’ndaki karşılaşmanın başlama saati yönetimin talebi doğrultusunda 20.00’den 16.30’a çekildi. Murat Türker’in yöneteceği zorlu karşılaşma TRT Web TV’de.

Yeşil-siyahlılarda sakat Serdar Dursun ve Fatih Soyatik kesin yok,
İsayev’in durumu ise maç saatinde netlik kazanacak. Geride kalan 5 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 yenilgi alıp alt gruba çakılan Horoz’da, Ankaraspor randevusunun Teknik Direktör Serdar Dayat için son şans olacağı konuşuluyor.

Denizlispor’a Tekden desteği

EGE’nin 1. Lig’deki temsilcilerinden Denizlispor, uzun süredir devam eden görüşmeler sonucunda kentte faaliyet gösteren Özel Tekden Hastanesi ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Yapılan anlaşmaya göre yeşil-siyahlı kulübün ismi Tekden Denizlispor olarak değişti. İsim hakkı olarak her yıl 1 milyon 200 bin TL alacak Denizlispor, üç yıl boyunca da formasında Tekden Hastanesi’nin göğüs reklamını taşıyacak.

“BU anlaşma, Denizlispor tarihinde önemli bir yer tutacak” diyen Başkan Süleyman Urkay, “Kurumsallaşma yolunda büyük bir adım attık. Arkası gelecek” dedi. Tekden Grup Yönetim Kurulu Başkanı Opr. Dr. Kemal Tekden ise, “Burası Denizli’nin hastanesi. Denizlispor da bu şehrin takımı. İkisinin bir araya gelmesiyle doğacak sinerji, Denizlispor’u önemli yerlere taşıyacak” yorumunu yaptı.

False