GeriEge Ege’nin belde başkanları
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Ege’nin belde başkanları

AYDIN

MERKEZ

ÇEŞTEPE: İhsan Uysal (AKP) DALAMA: Nihat Aktakka (AKP) TEPECİK Tuncay Uysal (CHP) OVAEYMİR: Muzafer Yöndemli (DTP) UMURLU: Rıza Posacı (AKP)

GERMENCİK

ORTAKLAR: Ümmet Akın (MHP) HIDIRBEYLİ: İsmail Kurum (CHP) MURSALLI: Hayri Altay (CHP)

DİDİM

AKBÜK: Halil Başaran (MHP)

AKYENİ KÖY: Yusuf Deveci (MHP)

SÖKE

YENİDOĞAN: Ekrem Yılmaz (AKP) BAĞARASI: İtiraz var- iki aday eşit oy aldı(CHP-DP)

GÜLLÜBAHÇE: Yusuf Toktay (AKP) SAVUCA: DTP Ahmet Ölçer (DTP) SARIKEMER: CHP İbrahim İlhan (CHP) SAZLIKÖY: AKP Abdülmüttalip Demir (AKP)

ATBURGAZI: CHP Ahmet Muslu (CHP)

NAZİLLİ

İSABEYLİ: Kuvvet Erim (AKP)

PİRLİBEY: Hüseyin Horasan (CHP)

KOÇARLI

YENİKÖY: Erdal Arasan (CHP)

BIYIKLI: Abdullah Arıcı (AKP)

İNCİRLİOVA

ACARLAR: Yunus Şentürk (AKP)(İtiraz var)

KUŞADASI

DAVUTLAR: Tuncay Uysal (DP)

GÜZELÇAMLI: Özkal Yüksel (CHP)

BOZDOĞAN

YAZIKENT: Adem İlkkutlu (BTP)

ÇİNE

AKÇAOVA: İsmail Çerçi (AKP)

KARACASU

ATAEYMİR: Mehmet Başalan (MHP)

GEYRE: Hüseyin Gökçe (AKP)

YENİCE: Fuat Meriç (CHP)

SULTANHİSAR

ATÇA: Mustafa Çınar (MHP)

KUYUCAK

HORSUNLU: Mehmet Çönden (AKP)

KURTULUŞ: Mehmet Güler (AKP)

YAMAKLAK: Necati Soysal (AKP)

BALIKESİR

MERKEZ

KOCAAVŞAR: Keskin Gezer (MHP)

PAMURÇU: İsmail Çoban (AKP)

ŞAMLI: Ahmet Karakol (SP)

AYVALIK

KÜÇÜKKÖY: Mesut Ergin (CHP)

ALTINOVA: Asım Sürer (CHP)

BALYA

ILICA: Mustafa Tepeli (CHP)

BANDIRMA

AKSAKAL: Üstün Taşdemir (MHP)

EDİNCİK: Mehmet Yağcı (DP)

BİGADİÇ

İSKELE: Ayhan Aşık (MHP)

BURHANİYE

PELİTKÖY: CHP’li Hüseyin Kayacık (CHP)

EDREMİT

ALTINOLUK: Hasan Özpolat (CHP) KADIKÖY: Hasan Özel (AKP) ZEYTİNLİ: Hasan Aslan (DSP) GÜRE: Kamil Saka (Bağımsız)

AKÇAY: Cahit İnceoğlu (CHP)

ERDEK

KARŞIYAKA: Kadir Gedik (AKP)

OCAKLAR: Hüseyin Durak (CHP)

HAVRAN

BÜLÜKDERE: Hüseyin Asarlı (DP)

İVRİNDİ

GÖKÇEYAZI: Yakup Yılmaz (CHP)

KAYAPA: Adem Karabıyık (AKP)

KORUCU: Emin Mumcu (AKP)

BÜYÜKKENİCE: Ahmet Özen (AKP)

GÖMEÇ

KARAAĞAÇ: Arif Efetekin (MHP)

GÖNEN

SARIGÖL: Ahmet Yeşildağ (AKP)

MANYAS

KIZIKSA: Yüksel Zeki (DP)

SALUR: Fethi Kilercioğlu (CHP)

MARMARA ADASI

AVŞA:Cevdet Çağlar (AKP)

SARAYLAR: Güner Yavuz (AKP)

SAVAŞTEPE

SARIBEYLER: Lütfü Aslan (AKP)

SINDIRGI

GÖLCÜK: Şevket Barkır (AKP)

YAYLABAYIR: Mehmet Zengin (DP)

YÜREĞİL: Mehmet Akar (AKP)

SUSURLUK

GÖBEL: Tahir Demiryakan (AKP)

KARAPÜRÇEK: Mehmet İlban (CHP)

ÇANAKKALE

MERKEZ

KUMKALE: Süleyman Erte (CHP) İNTEPE: Alaaddin Özkurnaz (CHP) KEPEZ: Ömer Faruk Mutan (CHP)

AYVACIK

KÜÇÜKKUYU: Cengiz Balkan (CHP) GÜLPINAR:Recep Şahin (AKP)

BİGA

BALIKLIÇEŞME: Nihat Borazan (AKP)

GÜMÜŞÇAY: Adnan Pastırmacı (AKP)

KARABİGA: Muzaffer Karataş (CHP)

YENİÇİFTLİK: İbrahim Eren (AKP)

KOZÇEŞME : Ahmet Tozan (AKP)

ÇAN

TERZİALAN: Bahattin Sağın (AKP)

EZİNE

GEYİKLİ: Mustafa Çiçek (AKP)

MAHMUDİYE: İbrahim Keskin (AKP)

GELİBOLU

BOLAYIR: Cavit Sezer (CHP)

EVREŞE: Ali Kamil Soyuak (AKP)

KAVAK: Necati Kopça (CHP)

LAPSEKİ

ÇARDAK: Basri Ulaş (AKP) UMURBEY: Vedat Özkan (CHP) YENİCE: Veysel Acar (AKP)

AKÇAKOYUN: Necati Çinçe (AKP) HAMDİBEY: Cahit Yıldırım (AKP) KALKIM : Ahmet Şahin (Bağımsız)

PAZARKÖY

Halil Özkan (CHP)

DENİZLİ

MERKEZ

AŞAĞIŞAMLI: Hüseyin Aktürk (AKP) BAŞKARCI: Osman Tığ (DP) GÖZLER: Ali Akkaya (CHP) IRGANLI: Hasan Yılmaz (AKP) KARAHAYIT: İbrahim Vural (CHP) PAMUKKALE: Osman Akkulak (MHP) PINARKENT: Ali Taşdemir (AKP) UZUNPINAR: Hasan Ali Ubuz (AKP)

ACIPAYAM

AKALAN: Hakan Şahal (DP) ALAATTİN: Ramazan Tuzcu (CHP) EDEBAĞI: Reşat Alkaya (CHP) DODURGALAR: Ömer Deniz (DSP) GÖLCÜK: Mehmet Ali Bağ (MHP) KELEKÇİ: Ramazan Acar (DP) KUMAVŞARI: Eyüp Arman (CHP) YASSIHÖYÜK: Halil Özonuk (CHP) YAZIR: Bağımsız İmdat Altun (Bağımsız) YEŞİLDERE: Alim Oktay (AKP)

YEŞİLYUVA: Ahmet Bakırtaş (DP)

YUMRUTAŞ: Muzaffer Yılmaz (AKP)

AKKÖY: Abdullah Kılbıyık (DSP)

GÖLEMEZLİ: Yunus Avcı (AKP)

BAKLAN

BOĞAZİÇİ: Erdal Eski (Bağımsız)

DAĞAL: Adnan Şaşmaz (AKP)

BEKİLLİ

KUTLUBEY: Yalçın Tosun (CHP)

BOZKURT

İNCELER: Ali Kavsara (AKP)

BULDAN

YENİCEKENT: Nail Sancak (MHP)

ÇAL

AKKENT: Muharrem Kaya (AKP) BELEVİ: Ömer Ayhan (DP) DENİZLER: Emin Şahin (MHP) HANÇALAR: Ethem Hallaç (DP)

İSABEY: Mehmet Öztürk (DP) ORTAKÖY: Ayhan Bozbay (AKP) SELCEN: Nadir Karakılınç (AKP) SÜLLER: Osman Saruhan (AKP)

ÇARDAK

BEYLERLİ: Zeki Ayna (AKP)

GEMİŞ: Adem Aybar (CHP)

ÇİVRİL

ÇITAK: Sadri Porhan (AKP) EMİRHİSAR: Levent Koçhan (CHP) GÜMÜŞSU: Hasan Bulut (Bağımsız) GÜRPINAR: Halil Arıkan (CHP) IRGINLI: Salim Altuntaşoğlu (AKP)

IŞIKLI: İsmail Çorbacıoğlu (DP)

KIRALAN: Bayram Gümüş (MHP)

KIZILCASÖĞÜT: Ali Emre (DP)

ÖZDEMİRCİ: Ramazan Bayram (AKP)

GÜNEY

EZİLER: M.Ferhat Çetiner (MHP)

HONAZ

KAKLIK: Mehmet Gülbaş (AKP)

KARAÇAY:Abdullah Kumral (AKP)

KIZILYER: Bülent Özden (AKP)

KOCABAŞ: Muzaffer Taşgeldi (AKP)

KALE

GÖLBAŞI: Mehmet Salih Sağınç (AKP)

KARAKÖY: Servet Karaman (AKP)

SARAYKÖY

AHMETLİ: Orhan Çırak (CHP) DUACILI: Mustafa Güdücü (AKP) SIĞMA: Mestan Özkan (DP) TOSUNLAR: Ahmet Yılmaz (AKP)

YATAĞAN: Tuncer Tunçbilek (MHP)

TAVAS

BAHARLAR: İbrahim Tahtakın (AKP) ÇAĞIRGAN: Muslu Soyuçok (AKP) GARİPKÖY: Osman Sun (CHP) KARAHİSAR: Erdal Karacan (CHP) KIZILCA: Ramazan Beket (AKP) KIZILCABÖLÜK: Abdülkadir Uslu (MHP) PINARLAR: Ali Sicim (AKP) SOLMAZ: İbrahim Çiğin (DP) ULUKENT: Mehmet Neşiray (CHP) NİKFER: Ali Yarangülü (CHP)

MANİSA

MERKEZ

MURADİYE: Erdinç Yavaşlı (CHP) SANCAKLIBOZKÖY: Alim Halavurt (AKP) SANCAKLIİĞDECİ: Halil İbrahim Bayır (BTP)

YAĞCILAR: Muhsin Yener (MHP) KARAOĞLANLI: Ali Nalbant (AKP) YENİKÖY: Halim Alkan (CHP) ÜÇPINAR: Yasin Halat CHP)

SELİMŞAHLAR: Fikri Sırmalılar (CHP)

HACIHALİLLER: Şerefe Gezek (DP) AŞAĞIÇOBANİSA: İsmet Apak (DP) HAMZABEYLİ: Hasan Çavdar (AKP) KARAAĞAÇLI: Sadık Ataklı (AKP)

SALİHLİ

TAYTAN: Ali Gürsoy (DP) GÖKEYÜP: Ahmet Devrim (AKP) SART: Ali Güngör (AKP) DURASALLI: Mehmet Uygun (AKP) ADALA: Ferayi Aslan (AKP) MERSİNLİ: Hamza Can (AKP) YILMAZ: Osman Nuri Serdar Oğan (MHP) POYRAZDAMLARI: İbrahim Çelikkaya (AKP)

ALAŞEHİR

KİLLİK: Halil Kara (MHP) KEMALİYE: Mehmet Ok (MHP) YEŞİLYURT: Veli Doğan (AKP) PİYADELER: Ali Demir (DP) ULUDERBENT: Muzaffer Teke (AKP) KAVAKLIDERE: Tahsin Sönmez (AKP)

TURGUTLU

URGANLI: Halil Daşkan (MHP)

DERBENT: Faruk Uslu (AKP)

AHMETLİ

GÖKKAYA: İbrahim Kara (MHP)

SOMA

TURGUTALP: Ali Tulup (AKP) CENKYERİ: Mehmet Kaya (DP) ALDAN: Sabır Tuna (MHP) YAĞCILLI: Osman Bilir (AKP)

DEMİRCİ

BORLU: Mehmet Tüzün (DSP) İCİKLER: Mevlüt Karabacak (MHP) MAHMUTLAR: Cahit Çıracı (AKP) DURHASAN: Mustafa Akın (AKP)

KIRKAĞAÇ

KARAKURT: Necdi Özkan (AKP)

BAKIR: Ramazan Martin (DP)

İLYASLAR: Osman Çelikel (AKP)

GELENBE: Mehmet Ali Uyar (AKP)

AKHİSAR

AKSELENDİ: İlhan Karahan (DP) BEYOBA: Talat Ünlü (CHP) BALLICA: Bayram Ali Kalaycı (AKP) DAĞDERE: Halil ÖZEL (DP)
MECİDİYE: Murat Yılmaz (DSP)

KAYALIOĞLU: Mehmet Gökfiliz (CHP)

SÜLEYMANLI: Ali Velestin (AKP)

MEDAR: Süleayman Ege (CHP)

ZEYTİNLİOVA: Murtes Fidan (CHP)

KULA

GÖKÇEÖREN: Hikmet Bacak (CHP) MANDAL: Saffet Dinçer (AKP)

GÖRDES

ÇİÇEKLİ: İsmail Kızıldağ (MHP) GÜNEŞLİ: Rıza Dilcan (AKP) KAYACIK: Ramazan Koyunlu (DSP)

SARUHANLI

ALİBEYLİ: Ali Bilir (AKP) BÜYÜKBELEN: Mehmet Keyik (AKP) HALİTPAŞA: Vedat Çılgın (DP) MÜTEVELLİ: Süleyman Kahramanlar (MHP) KOLDERE: Serdar Yıldırım (MHP) GÜMÜLCELİ: Ayhan Adağ (CHP) HACIRAHMANLI: Ata Hasgüleç (CHP) İSHAKÇELEBİ: Hakan Ulak (DP) NURİYE: Hasan Karapehlivan (CHP) KUMKUYUCAK: Veli Yalçın (CHP) PAŞAKÖY: Dilşat Ulaş (ANAVATAN) GÖKÇEKÖY: Nasuh Tosun (AKP) DİLEK: Eylem Özkan (AKP)

MUĞLA

MERKEZ

BAYIR: Cumhur Çoban (CHP) KAFACA: Murat Gökalp (CHP) YERKESİK: Yusuf Demirci (AKP) YEŞİLYURT: Mehmet Güven (CHP)

BODRUM

MUMCULAR: Birol Aydın (MHP) TURGUTREİS: Mehmet Dinçberk (CHP) YALIKAVAK: Mustafa Saruhan (CHP) GÜNDOĞAN: İbrahim Bilgi (MHP) ORTAKENTYAHŞİ: Mehmet Onur Şahbaz (MHP) BİTEZ: İbrahim Çömez (CHP) GÖLTÜRKBÜKÜ: Halil İbrahim Kaynar (Anavatan) YALI: İsmail ALTINDAĞ (ANAP) GÜMÜŞLÜK: Mehmet Tire (DP) KOCACIK: Mehmet Tosun (MHP)

KAVAKLIDERE

MENTEŞE: Mesut Karataş (AKP) ÇAYBOYU: Mehmet Demir (AKP) ÇAMLIBEL: Kamil Öztürk (MHP)

KÖYCEĞİZ

BEYOBASI: Besim Özbek (MHP)

TOPARLAR: Kamil Ceylan (DP)

MARMARİS

ARMUTALAN: Muhammet Ünlü (CHP)

İÇMELER: Zeki Eren (DP) BOZBURUN: Cemil Şener (CHP) BELDİBİ: İdris İspirli (MHP) TURUNÇ: Ali Fuat Fidan (CHP)

MİLAS

SELİMİYE: Mehmet Gül (CHP) BAFA: Zühra Dönmez (CHP) ÖREN: Kazım Turan (DSP) GÜLLÜK: Aytunç Kayrakçı (CHP) BEÇİM: Mehmet Balcı (MHP)

ORTACA

DALYAN: Arif Sarı (CHP)

ULA

GÖKOVA: Durmuş Ali Sazaklı (CHP)

AKYAKA: Ahmet Çalca (CHP)

YATAĞAN

YEŞİLBAĞCILAR: Ertaf Cicili (CHP) TURGUT: Salih Özen (MHP) BOZÜYÜK: Yaşar Gencel (CHP) BENCİK: Salih Haney (CHP)

BOZARMUT: Dursun Karşıalan (AKP)

FETHİYE

ÖLÜDENİZ: Keramettin YILMAZ (CHP)

ÇİFTLİK: Halil DOĞAN (AKP) KUMLUOVA: Alim KARACA (DSP) EŞEN: Musa YAPICI (MHP) KARAÇULHA: Yusuf ÇAYLI (MHP)

KEMER: Cafer ARIKAN (MHP) GÖCEK: Recep ŞATIR (CHP) KADIKÖY: Adem AYAT (MHP) KARADERE: Yakup OTGÖZ (AKP)

ÇAMKÖY: Bekir ESER (AKP) ÜZÜMLÜ: Önder GENÇ (CHP) SEKİ: Hüseyin ÜNAL (AKP)

UŞAK

MERKEZ

BÖLME: İsmail Gülperi (AKP) GÜRE: Alaattin Özgün (AKP) İLYASLI: Ali Ertuğrul (AKP)

BANAZ

BÜYÜKOTURAK: Kazım Baykal (AKP)

KIZILCESÖĞÜT: Ömer Biçer (CHP) EŞME: Ahmet Yıldırım (CHP) AHMETLER: Süleyman Söğüt (MHP) GÜLLÜ: Hüseyin Öncel (Bağımsız) YELEĞEN: Veysel Kaya (CHP)

KARAHALLI

KARBASAN: Hasan Ali Işık (AKP)

SİVASLI

AĞAÇBEYLİ: Turgay Tirit (DP) PINARBAŞI: Muzaffer Yüksel (AKP) SELÇİKLER: Osman Çakar (AKP) TATAR: Zafer Gün (AKP)

YAYALAR: Halil Özkan (AKP)

ULUBEY

AVGAN: Münip Bayar (CHP) HASKÖY: Mustafa Alkan (DSP) KIŞLA: Veli Acar (CHP) OMURCA: Ali Aytekin (CHP)

İZMİR

DİKİLİ

ÇANDARLI: Ahmet Dağdelen (AKP)

BERGAMA

AYASKENT: Hasan Gürsel Altuğ (DP)

GÖÇBEYLİ: Esat Karacan (AKP) BÖLCEK: Tevfik Üreten (AKP) ZEYTİNDAĞ: Feridun Ergün (AKP) YENİKENT: Fikret Çam (MHP)

KINIK

POYRACIK: Ahsen Özçam (AKP) YAYAKENT: Halil Hakkı Ergül (MHP)

BAYINDIR

ZEYTİNOVA: Ali Doğu (CHP)

ÖDEMİŞ

BADEMLİ: Selahattin Kundak (AKP)

BİRGİ: Cumhur Şener (CHP)

BOZDAĞ: Mehmet Keskin (CHP)

ÇAYLI: Rıfat Önder (AKP)

GÖLCÜK: Mustafa Zeybek (Bağımsız)

KAYAKÖY: Ali Akkaşlı (AKP) KAYMAKÇI: Halil Gürer (DP) KONAKLI: Mustafa Kantar (CHP) OVAKENT: Ali Demirel (CHP)

TİRE

GÖKÇEK: Mustafa Önem (CHP)

ALİAĞA

YENİ ŞAKRAN: İbrahim Etem Yorulmaz (AKP)

KARABURUN

MORDOĞAN: Ahmet Çakır (CHP)

ÇEŞME

ALAÇATI: Muhittin Dalgıç (CHP)
False