GeriFutbol Duygun Yarsuvat: Aziz Yıldırım'ı tanımıyorum... Derbiye gelirse tanışırız
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  6
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Duygun Yarsuvat: Aziz Yıldırım'ı tanımıyorum... Derbiye gelirse tanışırız

Duygun Yarsuvat: Aziz Yıldırım'ı tanımıyorum... Derbiye gelirse tanışırız
refid:28279230 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Galatasaray Kulübü Başkanı Duygun Yarsuvat, Galatasaray Lisesi'nde gerçekleşen Divan Kurulu toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Yarsuvat, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ı tanımadığını belirtirken Kadıköy'deki derbiye gideceğini bir kez daha tekrarlayarak, "Yıldırım eğer gelirse orada tanışırım" dedi. Başkan Yarsuvat önümüzdeki başkanlık seçimlerinde ise kimseyi desteklemeyeceğini belirtti.

Başkan Yarsuvat'ın basın mensuplarına yaptığı açıklamalarından satır başları şu şekilde;

(Basın mensuplarının, Aziz Yıldırım ile yakın dost olduğu iddialarını hatırlatması üzerine) Öncelikle ben Ünal Aysal yönetiminin devamı değilim. Ben kendimi biliyorum. Aziz Yıldırım'ı tanımıyorum bile. Sadece resminden biliyorum. Ben Kadıköy'deki derbiye gideceğim, Aziz Yıldırım eğer gelirse orada tanışırım.


"AYSAL MEVLANA'YI BİLMEZ. ONA BİRİSİ SÖYLEMİŞTİR"
Ben Ünal Aysal'ın sözüne hiç incinmedim. Ben de lafı söyleyene bakarım. O Mevlana'nın cümleleridir. Ünal Aysal Mevlana'yı bilmez. Ona birisi söylemiştir. Kendisine hiç kırılmadım.

Duygun Yarsuvat: Aziz Yıldırımı tanımıyorum... Derbiye gelirse tanışırız YARSUVAT: O ADAM 'SENİ VURURUM' DİYE TEHDİT ETTİ"SEÇİMLERDE KİMSEYİ DESTEKLEMEYECEĞİM"
Seçimlerde kimseyi desteklemeyeceğim. Aklımdan geçen bir aday var ama o da ben değilim. Kimseyi aday olarak göstermeyeceğim. Gizli çalışmalar ile hazırlık yapılıyor. Ben katılmıyorum.


MELO'NUN SAKATLIĞI... "NAZAR DEĞDİ"
Melo'nun sakatlığını şimdi öğrendim. Çok büyük şanssızlık. Takım çok iyi gidiyordu. Herhalde nazar değdi. Hava çok soğuk olmasa ben de Sivas'a gidecektim. Heralde ben gitmedim diye Melo sakatlandı!

Takımdan çok memnunum. -14 derecede en fazla bu kadar oynanırdı.

Ara transfer dönemi sırasında Melo sakatlansa yeni oyuncu almazdık. Ara transferde iyi oyuncular satılmaz.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle