GeriDünya Muhabirin zor anları! Canlı yayında mikrofonunu çaldı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Muhabirin zor anları! Canlı yayında mikrofonunu çaldı!

Sosyal medyada herkes tarafından paylaşılıp viral haline gelen videolara bir yenisi eklendi. Rusya'da bir muhabir canlı yayın sırasında elindeki mikrofonu sevimli bir köpeğe kaptırınca bir anla dünyada gündem oldu.

Rusya'da bir köpek, canlı yayında hava durumu sunan bir muhabirin mikrofonunu kaparak uzaklaştı. Muhabirin mikrofonunu geri almak için köpeğin peşinden koştuğu anlar ise kameralara yansıdı.

Rusya’da yerel yayın yapan Mir TV’de Nadezhda Serezhkina adlı muhabir, başkent Moskova’da hava durumunu sunarken bir anda Golden Retriever cinsi bir köpek sıçrayarak Serezhkina’nın elinden mikrofonu kaptı ve koşarak uzaklaştı.

Serezhkina mikrofonu kapan köpeğin peşine düşerken, canlı yayın stüdyodan devam etti.

Muhabirin zor anları Canlı yayında mikrofonunu çaldı
Stüdyodaki haber spikeri Elina Dashkueva ise "Muhabirimizle bağlantımızı kaybettik gibi görünüyor" dedi. Serezhkina ise canlı yayına yayında köpekle birlikte geri dönerek olayda yaralanan olmadığını, ancak köpeğin mikrofondan bir iki ısırık aldığını belirtti.

Serezhkina, canlı yayını yanında köpekle birlikte tamamladı.

Bu tatlı kazanın videosu sosyal medyadan paylaşılınca bir anda viral haline geldi ve muhabirle sevimli hırsızın eğlenceli anları binlerce kez paylaşıldı.  

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False