Lindsay Lohan'ın ilk paylaşımları Ankara'dan

Lindsay Lohanın ilk paylaşımları Ankaradan

ABD'li ünlü oyuncu Lindsay Lohan, Ankara'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan ile gerçekleştirdiği görüşmenin görüntülerini, Instagram hesabından paylaştı.

Haberin Devamı

Otuz yaşındaki ünlü oyuncu, geçtiğimiz haftalarda Instagram'daki tüm fotoğraf ve videolarını silerek, hesabının bilgi bölümüne "Alaikum salam" yazmıştı. Lohan'ın bu davranışının ardından Instagram'da paylaştığı ilk kareler ise Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ziyareti sırasında çektirdiği görüntüler oldu.

Paylaştığı ilk fotoğrafla birlikte, "Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan ve First Lady'nin beni evlerine davet etmesi rüya gibi. Suriyeli mültecilere yardım etmek için gösterdikleri çabalar gerçekten ilham verici. Barış şimdi başlıyor" notunu düşen Lohan, ABD Başkanı Donald Trump'ı da etiketlediği mesajında, "Barış için lütfen... Aleyküm Selam" ifadesini kullandı.

Lohan, paylaştığı ikinci görselin altına ise, "Bu. Şimdi. Şu an. Zamanda bir an. Sonsuza dek var olacak. #Barış #2017 #DünyaBeştenBüyüktür Türk halkına ve her gün yaptıklarına yardım etmek için kendinizi etiketleyin" diye yazdı.

Haberin Devamı

SURİYELİ BANA DA YANINDAYDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan dün, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde ABD'li oyuncu Lohan ve Doğu Halep'te yaşanan dramı, annesiyle beraber dünyaya sosyal medya üzerinden duyuran yedi yaşındaki Suriyeli Bana el Abed'i de kabul etti. Basına kapalı gerçekleşen kabulde Lohan, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'a, "Dünya 5'ten büyüktür" rozeti taktı.

Hollywood yıldızı Lohan, daha önce İstanbul Sultanbeyli'de yaşayan Suriyeli bir aileyi ziyaretinde, Türkiye'nin Suriyeli mültecilere ev sahipliği yapma anlamında büyük bir başarıya imza attığını belirtmişti.

Bütün dünyanın kayıtsızlığına rağmen Türkiye'nin Suriyeli mültecilere çok güzel bir şekilde ev sahipliği yaptığını dile getiren Lohan, "Onun için de daha önce 'Dünya 5'ten büyüktür.' ifadesini kalın kalın harflerle çizdim. Dünyada birçok ülkenin yapamadığını Türkiye yaptı. Beş büyük ülke söz verdi, ama sözlerini tutmadı. Türkiye hakkında yapılan dezenformasyon nedeniyle Türkiye'ye gelmeye korkanlar oluyor, ama ben kendimi çok rahat hissediyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Lindsay Lohanın ilk paylaşımları Ankaradan

Lohan, Instagram'daki tüm fotoğraf ve videolarını silerek, hesabının bilgi bölümüne "Alaikum salam" yazmıştı.

 

 

Haberle ilgili daha fazlası: