İşte yeni "Prenses" Grace

İşte yeni Prenses Grace

Monaco Prensi Albert, evlilik dışı ilişkisinden dünyaya gelen 14 yaşındaki Jazmin Grace Rotolo Grimaldi'nin kızı olduğğunu resmen kabul etti.

Haberin Devamı

Fransız Le Figaro gazetesinin, Prens Albert'in avukatının açıklamalarına dayanarak verdiği habere göre, Prens'in evlilik dışı ilişkisinden olan 14 yaşındaki kızı Jazmin Grace, Güney California'nın Palm Desert kasabasında yaşıyor.

Avukatı Therry Lacoste, Prens'in, çocuğun babası olduğunu birkaç hafta önce resmen kabul ettiğini söyledi. Lacoste, Jazmin'in Monaco'ya memnuniyetle kabul edilebileceğini, ancak tahta çıkamayacağını ve ailenin adını taşıyamayacağını belirtti.

Kraliyet ailesinin sözcüsü Christiane Stahl da yaptığı açıklamada, Monaco Sarayı'nın Prens'in şahsi meseleleriyle ilgili yorum yapmayı reddettiğini bildirdi. Fransız basını, Albert'ın eskiden garson olan kızının annesi Tamara Rotolo ile 1991'de Cote d'Azur'da kısa bir ilişki yaşadığını yazmıştı.

48 yaşındaki Prens, eski bir Togolu hostesten 3 yaşında Alexander adlı bir erkek çocuğu olduğunu geçen temmuzda açıklamıştı.

Haberle ilgili daha fazlası: