GeriDünya ‘Evime gelen polis ekibi beni darp etti’
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

‘Evime gelen polis ekibi beni darp etti’

‘Evime gelen polis ekibi beni darp etti’

Almanya’nın Köln şehrinde spor okulu işleten bir Türk, Alman polisi tarafından şiddete maruz kaldığını ve darp edildiğini ifade etti.

1997-2004 yılları arasında Kick-Thai Boxing Almanya şampiyonu ve 2005-2010 yılları arasında Kickbox Avrupa şampiyonu olan Nihat Atamtürk, polise yapılan asılsız bir ihbardan dolayı evine gelen ekip tarafından darp edildiğini söyledi. Atamtürk, “Evime girmeye çalıştılar arama izinlerinin olup olmadığını sordum. Olmadığını söylediler bunun üzerine giremeyeceklerini söyledim. Fakat dinlemediler ve girmek istediler. Karşı çıktığım için beni yere yatırıp dövdüler” dedi.

‘Evime gelen polis ekibi beni darp etti’

‘EŞİM VE KIZIM ŞOK YAŞIYOR’
Evinde, çocuklarının gözü önünde polis şiddetine maruz kaldığını öne süren Nihat Atamtürk, “Halen eşim ve kızım şok yaşıyor. 4 yaşındaki kızım biz sesli konuşunca ‘Baba susun yoksa yine polis gelir’ diye bizi susturmaya çalışıyor” diye konuştu.
Alman polisiyle işlettiği spor okulunda birlikte çalışmalar da yaptığını söyleyen Atamtürk, bu şekilde bir şiddete maruz kalmasına anlam veremediğini söyledi. Hastaneye gidip rapor aldığını avukatı ile de görüştüğünü söyleyen Atamtürk, hakkını sonuna kadar arayacağını belirtti.

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False