GeriDünya Cankurtaranlar dokunmasın diye kızının boğulmasına göz yumdu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  194
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cankurtaranlar dokunmasın diye kızının boğulmasına göz yumdu

Cankurtaranlar dokunmasın diye kızının boğulmasına göz yumdu
refid:29769569 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Dubai'de bir adamın kızına dokunacakları gerekçesiyle sahildeki cankurtaranları durdurarak kızının boğulmasına neden olduğu öne sürüldü.

Emirates 24/7 sitesine konuşan Dubai Polisi Arama Kurtarma Departmanı'ndan Yarbay Ahmed Burqibah, kan donduran olayı şöyle aktardı:

"Bir göçmen sahilde eşi ve çocukları birlikteydi. Aralarında 20 yaşındaki kızın da olduğu çocuklar yüzmek istedi. Fakat genç kız akıntıya kapıldı ve çırpınmaya başladı. Çığlıkları duyan iki cankurtaran yardıma koştu. O esnada kızın babası, yabancı adamların kızına dokunmasına izin vermeyeceğini söyleyerek cankurtaranları şiddetle engelledi. Yabancı bir erkeğin dokunması yerine kızının ölmesini yeğleyeceğini söyledi."

Cankurtaranlar dokunmasın diye kızının boğulmasına göz yumdu

Yarbay Ahmed Burqibah, bunun kariyerindeki en rahatsız edici olaylardan biri olduğunu söyledi.

Adamın uzun boylu ve güçlü olduğunu söyleyen Burqibah, iki cankurtaranın en sonunda denize girip kızı sudan çıkardığını fakat talihsiz kızın öldüğünü aktardı. Dubai polisi, Asyalı olduğu belirtilen adamı tutukladı.

Dubai merkezli Emirates 24/7 sitesinde yer alan haber, New York Daily News, International Business Times, Daily Star ve Metro gibi birçok yayın kuruluşu tarafından aktarıldı.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle