GeriDünya Baba 11, anne 15 yaşında
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Baba 11, anne 15 yaşında

Abone Olgoogle-news

İngiltere yine çocuk yaşta iki gencin aşk skandalıyla çalkalanıyor. Komşularının 15 yaşındaki kızını hamile bırakan 11 yaşındaki bir çocuk baba olmaya hazırlanıyor. İlkokul öğrencisi Sean Steward, bebeğin dünyaya gelmesiyle ülkenin en küçük babası olacak.

Sarah - Musa aşkı ve arkadaşının annesiyle kaçan 14'lük delikanlıdan sonra İngiltere 11 yaşında baba olmaya hazırlanan küçük çocuğu konuşuyor. 15 yaşındaki kız arkadaşını hamile bırakan ilkokul öğrencisi Sean Steward, gelecek Ocak ayında baba olacak.

İngiltere'de bulvar gazetelerine konu olan sıradışı aşk ilişkisi, ülkenin güneydoğusundaki Sharnbrook köyünde yaşandı. Sean Steward ve kapı komşularının 15 yaşındaki kızı Emma Webster, geçen Noel'de çıkmaya başladılar.

Sean'in yaşını kendinden sakladığını ve hamile kalana kadar gerçek yaşını bilmediğini belirten Emma Webster, Daily Mail Gazetesi'ne yaptığı açıklamada, ‘‘Sean bana aynı yaşta olduğumuzu söyledi. 15 yaşında görünüyordu. Annesine hamile olduğumu açıkladığında gerçek yaşını öğrendim.'' diyor.

Hamile kaldığını, ilişkiden beş hafta sonra anlayan ortaokul öğrencisi genç kız, Stewart ailesinin itirazlarına rağmen bebeği doğurmaya karar vermiş. Kimin ne diyeceğinin hiç umurunda olmadığını söyleyen genç kız, ‘‘Bu konu ben ve Sean'den başkasını ilgilendirmez. Çocuğu aldırmamak benim kararımdır. Bebeğim için en iyisini yapacağım. Olan oldu bir kere'' diye konuşuyor.

BABA BASKI ALTINDA

İki kız ve bir erkek kardeşi olan Emma Webster, doğumdan sonra okuluna devam etmeyi ve tercüman olmayı planlıyor. Çocuğuna ise ailesi bakacakmış. Webster ailesi kızlarına tam destek verip sahip çıkarken, 11 yaşındaki baba adayının ailesi ise bu durumdan hayli rahatsız. Sean Stewart'ın annesi Theresa, ‘‘Bu durum beni rahatsız ediyor. Sean daha çocuk. Ne olduğunun farkında bile değil. Baba olmak onu büyük bir baskı altına soktu. Emma çok daha gelişmiş ve oğlumdan tecrübeli.'' diyerek endişelerini dile getiriyor.

Bir kamyon şoförünün kızı olan Emma Webster ise bu görüşlere katılmıyor. Çocuğuna anne-babasının evinde bakacak olan genç kız, ‘‘Sean 11 yaşında olabilir ama yaşına göre epey olgun biri. İyi bir baba olacağına inanıyorum" diyor.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle