GeriDünya Anastacia baskılara rağmen KKTC’ye gitti
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Anastacia baskılara rağmen KKTC’ye gitti

Anastacia baskılara rağmen KKTC’ye gitti
refid:16276323 ilişkili resim dosyası

Amerikalı ünlü şarkıcı Anastacia, Rum lobisinin baskılarına rağmen bugün konser için İstanbul aktarmalı KKTC’ye gitti. Rum lobisinin yanı sıra Yunanistan Turizm Bakanı, Anastacia’ya, "Orası işgal altında, gidemezsin" diyerek baskı altına almaya çalışmış ancak ünlü şarkıcı tüm baskılara rağmen Ada’ya gitme kararı vermişti.

ANASTACIA FOTOĞRAFLARI

20 milyondan fazla albüm satışı yapan 42 yaşındaki Amerikalı ünlü şarkıcı Anastacia, Cumartesi günü KKTC’de bir konser verecek. Jennifer Lopez ve Julio Iglesias’ın KKTC’de konser vermesini engelleyen Rum lobisi, KKTC’deki Cratos Premium Otel’de sahneye çıkacak olan Anastacia’yı engelleyemedi. Sesinin çok güçlü olmasından dolayı takma adı "Yüce sesli küçük leydi" olan Anastacia ve beraberindeki 9 kişi, bugün saat 17:30 da THY’nin tarifeli uçağı ile Basel’den İstanbul’a geldi. Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde gazetecilerin sorularına cevap vermekten kaçınan Anastacia saat 18:30 da İstanbul’dan Ercan’a uçtu.

Lopez daha önce ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, Kıbrıs Barış Harekatı'nın yıl dönümü olan 20 Temmuz’da resmi açılışı yapılan Girne'deki Cratos Premium Hotel'in 24 Temmuz'daki gala gecesinde vereceği konseri Rumlardan gelen yoğun baskı üzerine iptal etmişti. 

False