GeriDünya 13 yaşında 100 ünlü arasında
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

13 yaşında 100 ünlü arasında

13 yaşında 100 ünlü arasında
refid:6716113-spot ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Hollywood'un 1994 doğumlu küçük yıldızı Dakota Fanning, Forbes dergisinin en zengin ünlüler listesine giren en genç yıldız oldu.

13 yaşında 100 ünlü arasında

Denzel Washington gibi usta bir aktörün karşısında oynadığı Man on Fire'ın yanısıra Charlotte's Web, War of the Worlds gibi filmleriyle de tanınan Fanning, 4 milyon dolarlık servetiyle Genç Yıldızlar kategorisinde Forbes'in listesinde yer aldı. 

Listenin Genç Yıldızlar bölümünde Harry Potter rolüyle ünlenen ve 15 milyon dolar serveti bulunan 18 yaşındaki Daniel Radcliffe de var. 

EN ZENGİN ÜNLÜ OPRAH WİNFREY  

Forbes dergisinin listesinde TV yıldızı Oprah Winfrey' ilk sırada yer alıyor. Geçen  yılın bir numarası Tom Cruise, bu kez 8'inci sıraya geriledi.

İşlerinden yılda 260 milyon dolar kazanan Winfrey'in "gezegenin en  nüfuzlu şahsiyetlerinden biri olduğunu" belirten dergi, sıralamayı  kazanılan paranın yanı sıra Google arama moturunda yer alan veri  sayısına, medyada yer alma sıklığına ve büyük dergilerin kapaklarında  yayımlanan fotoğraflara bakarak yaptığını belirtti.

Derginin sıralamasında 2006 haziranıyla 2007 haziranı arasında 100  milyon kazanan golf oyuncusu Tiger Woods ikinci sırada geliyor. Turne  sayesinde 72 milyon dolar kazanan şarkıcı Madonna üçüncü sırada.

Rolling Stones müzik grubu 4, Brad pitt 5, Johnny Depp 6, Elton John 7,  Tom Cruise 8, Ja-Z 9, Steven Spielberg de 10. sırada yer aldı.      İşte yıllık gelirin yanısıra kamuoyundaki popülerliğin de etkili olduğu listede ilk 10:

ÜNLÜ                  KAZANCI

Oprah Winfrey      260 milyon dolar Tiger Woods           100 milyon dolarMadonna                   72 milyon dolar Rolling Stones          139 milyon dolarBrad Pitt                     35 milyon dolarJohnny Depp               92 milyon Elton John                   60 milyon dolar Tom Cruise                31 milyon dolar Jay Z                          83 milyon dolarSteven Spielberg        110 milyon dolar

 

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle