GeriSpor Dört büyüklerin burçları 98'de ne diyor?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dört büyüklerin burçları 98'de ne diyor?

Takımların burcu olur mu, demeyin. Aklınıza gelen tüm kuruluşların kurulduğu gün, o şirket, takım ya da kurulan her ne ise, onun doğum günüdür ve tıpkı insanların doğduğu gün gibi değerlendirilip astrolojik incelemesi yapılabilir. Bir takımın kurulduğu gün, Güneş hangi burçta duruyorsa, o takımın burcunu belirler.

Duygusal baskılar Fener'i etkiler

F.Bahçe'nin burcu Boğa. Aslında tam kuruluş günü belirlenemiyor. Ancak, Atatürk'ün kulübü ziyaret tarihi olan 8 Mayıs, kuruluş günü olarak kabul ediliyor. Böylece F.Bahçe'nin burcu da Boğa oluyor. Aslında takım olarak bakıldığı zaman Boğa Burcu özelliklerine sahip olduğunu kolayca anlamak mümkün. Kuruluş anında Ay-Satürn kavuşumu olduğu için duygusal baskılarla karşılaşıp içinde taşıdığı yüksek potansiyeli ortaya koymakta zorlanacak.

Ayrıca, farklı düşünceler ve kolay hiddetlenmeler yüzünden sorunlar çıkabilir. Sert tavırlanmanın yanında Jüpiter'in verdiği bir iyi niyeti içinde barındırdığı için istismar edilmesi de kolay olabilir. Ancak, 1998'in ikinci yarısından itibaren şansı yükselmeye başlayacak. Çünkü, Jüpiter'in iyi açılarını almaya başlıyor.

Trabzon'u sürpriz sonuçlar bekliyor

Trabzon'un burcu Aslan. Ve şu sıralarda Uranüs'ün etkilerini güçlü bir şekilde almaya başladı. Beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir. Sürprizler hem başarıyı hem de sıkıntıları beraberinde getirebilir. Ancak, kuruluş anındaki gökyüzü etkileri aynı zamanda disiplin verdiği için, sabırlı ve disiplinli bir tavır içine girerek sürprizleri aşması mümkün.

Ancak, 1998'den itibaren beklenmedik bir biçimde değişimler yaşayacağı ve bambaşka bir görünüm içine gireceği söylenebilir. Tabii bu arada skandallara karşı tedbirli davranmak gerekiyor. Yolculuklar sürprizlerle dolu olsa bile, deplasmanlardan başarıyla dönebileceklerini söylemek mümkün.

Cimbom ikinci yarıda patlar

Galatasaray'ın burcu Terazi. Terazi'nin son derecelerinde durduğu için şu sıralarda Neptün'den sert etkiler alıyor. Aslında bu etki bir süredir var ve şu sıralarda da devam ediyor. Bu nedenle yanılgılar içinde bulunmasına neden oluyor. Yani hatalı kararlar almak ve çok büyük beklentiler içine girerek sonuç alamamak gibi durumlarla karşılaşmaya işaret ediyor. Ancak, bu etkiler ocak ayının sonunda bitiyor. Kulüp içi ilişkilerde beklenmedik durumların ortaya çıkmasına neden olan ise, Uranüs'ün Merkür'ü etkilemesinden kaynaklanıyor. Bu durum ilişkiler açısından ani ve büyük değişimlerin habercisi olabilir. Ancak, sürpriz başarılara da işaret ediyor. G.Saray, takım olarak, baskı ve engellenmelerden kurtulabileceği bir yıla giriyor. Neredeyse özgürlüklerini açık bir biçimde ifade edebilecek bir potansiyele ulaşacaklar. Özellikle yılın ikinci yarısı çok daha başarılı olabilir ve sahip olduğu performansı ortaya koyabilir.

Kartal isterse başarılı olur

Beşiktaş'ın burcu Balık. Ve Jüpiter bu yıl Beşiktaş'ın parlamasına neden olacak. Şimdiye kadar yaptığı çalışmaların, emeklerin ve yarım kalmış işlerin tamamlanabileceği, büyük bir başarı kazanacağı ve köklü değişimler içine gireceği söylenebilir. Olumlu beklentiler ve iyi niyetli istekler içinde büyük hedeflerin peşinden koşmaya başlarsa ve ihtiyacı olan değişiklikleri kendi bünyesinde yapmayı başarırsa çok büyük başarılar elde etmesi mümkün olabilecek.

Çok daha yüksek bir şuurla, akıllı bir tavır ortaya koyabilir ve beklenmedik, alışılmadık bir Beşiktaş olabilir. Tabii bu arada kurallar ve değişmesi gerekenler değiştirilmezse ve alışkanlıklar devam ederse, o zaman da oldukça sert tecrübeler yaşamak zorunda kalabilir. Başarı yerine beklenmedik kayıplar meydana gelebilir. Halbuki 1998 güçlü enerjilerini üzerine akıtıyor. Bunların altında kalıp ezilmek yerine bu enerjileri kullanıp büyük başarılar kazanmak mümkün.False