İSTANBUL HABERLERİ

Doğan Yayın İlkeleri Kuruluna yeni üyeler atandı

DHA
09.12.2016 - 12:57 |Son Güncelleme :
Doğan Yayın İlkeleri Kuruluna yeni üyeler atandı
DHA

 

 

İSTANBUL,(DHA) 2012 yılında oluşturulan Doğan Yayın İlkeleri Kuruluna, Ak Parti hükümetlerinde devlet bakanı olarak görev yapmış,akademik çalışmaları ile ilahiyat ve felsefe alanlarında uluslararası saygınlık kazanmış Prof.Mehmet Aydın, ceza hukukunda ülkemizin önemli otoritelerinden İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekan vekili Prof. Adem Sözüer ve Uluslararası İlişkiler alanında uzman, Kadir Has Üniversitesi öğretim üyesi ve yazar Soli Özel yeni üyeler olarak atanmıştır.

Prof.Nevzat Yalçıntaş'ın vefatı ve Prof.Turgut Tarhanlı ile Prof.Yasemin İnceoğlu'nun ayrılmaları nedeni ile kurulun üç üyeliği boşalmıştı. Kurul Başkan Vekili Büyükelçi Volkan Vural, yaptığı açıklamada Prof.Yalçıntaş, Prof.Tarhanlı ve Prof.İnceoğlu'nun kurul çalışmalarına çok değerli katkılar yapmış olduklarını hatırlatmış,gönüllülük esasına dayanan bu çalışmaları için kendilerine şükran duyduklarını belirtmiş ve yeni atamaların kurul'a güç katacağına inandığını söylemiştir.

Yayın İlkeleri Kurulu'nun önümüzdeki günlerde Doğan Medyası yöneticilerinin de katılımı ile Doğan holding onursal Başkanı Aydın Doğan'ın başkanlığında toplanması öngörülmektedir.

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Doğan Yayın İlkeleri Kuruluna yeni üyeler atandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 09 Aralık 2016 tarihinde saat 12 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Doğan Yayın İlkeleri Kuruluna yeni üyeler atandı haberi güncellenecektir.

İSTANBUL NAMAZ VAKİTLERİ

28 Şubat 2020, Cuma
 • İmsak
  06:10
 • Güneş
  07:34
 • Öğle
  13:22
 • İkindi
  16:27
 • Akşam
  18:59
 • Yatsı
  20:18
Sayfa Başı