Denizlispor'da başkan yeniden Özsoy

Denizlisporda başkan yeniden Özsoy

Denizlispor'da yapılan olağanüstü genel kurulda Mehmet Özsoy tek aday olarak girdiği seçimde, üyelerin tamamının oyunu alarak başkanlığa seçildi.

Haberin Devamı

Divan başkanlığını Prof. Dr. Bülent Topuz'un yaptığı EGS Kongre ve Kültür Merkezi'ndeki genel kurula, Denizli Valisi Abdülkadir Demir, Belediye Başkanı Osman Zolan, iş adamları, eski başkanlar ve 660 kulüp üyesinden 357'si katıldı.

Mehmet Özsoy'un tek aday olarak girdiği seçimde, üyelerin tamamının oyunu alarak, Denizlispor'un yeni başkanı oldu. Denizlispor'da, 2010-2011 sezonunda da başkanlık yapan Özsoy, gazetecilere açıklamasında, kongrenin kulübe hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

Özsoy, ara transfer döneminde takıma birkaç futbolcu transfer etmeyi planladıklarını dile getirerek, Denizlispor'u layık olduğu yere taşımak için mücadele vereceklerini ifade etti.

Mehmet Özsoy başkanlığındaki yönetim kurulunda ise Ali Sulayıcı, Serkan Başbuğ, Uğur Bağbaşlıoğlu, Gürbüz Koltuksuz, Yılmaz Başeren, Mehmet Özgür Subaşı, Yavuz Başer, Murat Çetintaş, Selim Erdoğan, Ertan Kesgin, Hamdi Işıklı, Önder Varol, Gürkan Akınlı, Hüseyin Kabaş, Yavuz Cinkaya ve Osman Vural Yapıcı yer aldı.


Haberle ilgili daha fazlası: