GeriFutbol Denizlispor Erhan Altın'a emanet
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Denizlispor Erhan Altın'a emanet

Denizlispor Erhan Altın'a emanet
refid:11895440 ilişkili resim dosyası

Turkcell Süper Lig takımlarından Denizlispor, Kocaelispor'un eski teknik direktörü Erhan Altın ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Kulüp binasındaki imza töreninde konuşan Denizlispor Asbaşkanı Halil Pekdemir, Erhan Altın'ın Denizlispor'u layık olduğu yere getireceğine inandığını bildirdi.

Altın'ın Denizlispor'u ve Denizli'yi önceden tanıdığını belirten Pekdemir, “Günlerdir konuşulan teknik direktör konusunu hallettik. Erhan Altın ile 3 yıllığına anlaştık. Hocamızın bu sürede, Denizlispor'u layık olduğu yere getireceğini inanıyoruz. Çok arzulu ve istekli. 3 yıl içinde takımı güzel yerlere taşıyacağından hiç bir kuşkumuz yok” dedi.

Denizlispor yönetim kurulunun mutabakatı sonucu olarak Altın ile sözleşme imzalandığını anlatan Pekdemir, Kocaelispor'un ligden düşmesine rağmen, Erhan Altın'ın başarılı olduğunu kaydederek, şöyle dedi:

“Erhan hocanın döneminde Kocaelispor'a 20 puan aldı. Bu büyük bir başarıdır. Bu sene düşme korkusu yaşamayacağımıza inanıyoruz. Geçen sene yeni bir takım oluşturuldu. Bir iki takviye ile iyi yerlere geleceğimizi düşünüyoruz. Gönlümüz yukarılarda. İlk 7'nin içinde olma veya daha yukarılara çıkma hedefimiz olacak. Sivasspor'un başarıları ortada. Bizim de aynı başarımız neden olmasın?”

Pekdemir, futbolcuları Çağlar ve Cenk ile ilgili olarak büyük takımlardan resmi teklif geldiğini, başkan Ali İpek'in görüşmeleri sürdürdüğünü, şu ana kadar verilmiş bir kararın olmadığını söyledi.

Pekdemir, şu bilgiyi verdi:

“Defansa bir yabancı, bir yerli, sol beke bir yerli, orta sahaya da bir yabancı düşünüyoruz. Kaleci Özden bize sezonluk olarak gelmişti. Onunla ilgili görüşmeler devam ediyor. Carlos ve Couto'nun sözleşmelerini feshedeceğiz. Sözleşmeleri biten Murat Karakoç ve Selahattin ile sözleşme yenilemeyeceğiz.”

Denizlispor'un yeni teknik direktörü Erhan Altın konuşmasında, tanıdığı, istediği, arzuladığı ve çok çalışmak istediği bir takıma geldiğini belirtti.

Altın, “Bana güvendikleri ve layık gördükleri için Denizlispor yönetimine teşekkür ederim. Bize düşen bundan sonra çalışmak ve Denizlispor'u layık olduğu yere taşımaktır. Tatlı bir heyecan yaşatacağız. Kadroyu, ekibi tanıyorum. Bazı eksikler vardı. Onları konuştuk. Oralara takviyeler yapacağız. Takımın iskeleti bozulmadı. Yapılacak takviyelerle artık Denizlispor'u yukarılara taşıyacak bir çalışma yapacağız” diye konuştu.

Konuşmaların ardından, Altın ve Pekdemir sözleşmeye imza attı.

False