GeriFutbol Demirören 103 milyonu bağışlamadı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  12
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Demirören 103 milyonu bağışlamadı

Demirören 103 milyonu bağışlamadı
refid:22564486 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, eski Başkan Yıldırım Demirören’in vaat ettiği gibi kulüpten olan 103 milyon liralık alacağını bağışlamadığını söyledi.

TRT Spor’da konuşan Orman, “Demirören ayrılırken ‘Borcu hibe ediyorum’ dedi ve salonda alkış koptu. Demirören’e parayı bağışlayıp bağışlamadığını sorduk. Kendisi hibe etmediğini söyledi. Umarım bundan sonraki süreçte hibe eder” dedi.
Beşiktaş’a başkan seçildiği kongrede üyelere seslenirken hesap soracağını söyleyen Fikret Orman, önceki akşam ise “Ben hesap sorma makamı değilim. Beşiktaş genel kurulları, 8 sene boyunca Demirören’i alkışladı, hesap sormadı. Şimdi mi hesap sormak önemli?” diye konuştu.

Drogba, İnönü’ye çıkamaz!

Galatasaray’ın yeni transferi Didier Drogba’yı İnönü Stadı’nda izlemekten keyif alıp almayacağı sorusuna Orman, “Drogba İnönü’de oynayamayacak” dedi. Orman, bunun nedenini ise şöyle açıkladı: “Drogba’yı İnönü’de izlemekten keyif duymayız çünkü Drogba, İnönü’de oynayamayacak. Stadı yıkacağız. İsmi de değişecek. Bir sponsorla anlaşma durumumuz var.”

Fenerbahçe’ye daha yakınız

Tarih vermese de kısa bir süre sonra yeni stat için kazma vuracaklarını kaydeden Orman, kapasitenin 38 ile 42 bin arasında ve üstünün açılır-kapanır olacağını söyledi. Orman, stat bitene kadar maçlarını ya Şükrü Saracoğlu veya TT Arena’da oynayacaklarını belirtirken, “Fenerbahçe’den çok dostluk gördük,. Oraya daha yakınız” dedi. Hatırlanacağı üzere Galatasaray, Beşiktaş’a stadını vermeyeceğini söylemişti.

Samet Aybaba, ‘Sir’ olur mu?

4  yıllık sözleşme imzaladıkları teknik direktör Samet Aybaba içinse Orman, “4 yıllık anlaşma imzaladık ama henüz ilk yıldan 1 sene 2 sene gibi uzun zamanlar sonrası için iddialı konuşamam” dedi.
Orman, ‘Feda’ demediği için kulüpten ayrılmak zorunda kalan Portekizli yıldız Ricardo Quaresma’nın ise yönetimin aldığı dirayetli tavrı hesap etmediğini söyledi. Orman, “Quaresma ve menajeri bizi anlayamadı. Quaresma bizim dik duruşumuzu ve dirayetimizi beklemiyordu. Taraftarın sevgisiyle geri adım atacağımızı tahmin etti. Allah yolunu açık etsin” diye konuştu.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle