GeriFutbol Cimbom'un Ünal'a gücü yetmiyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cimbom'un Ünal'a gücü yetmiyor

Cimbom'un Ünal'a gücü yetmiyor
refid:8080744 ilişkili resim dosyası

G.Saray, Gökhan Ünal’ın transferi için kapısını çaldığı Kayseri’den "Rubin Kazan 6.5 milyon Euro önerdi" yanıtı aldı. G.Saraylı yönetici Haldun Üstünel, "Bu transferde gündemde olan ekonomik koşullar, düşündüğümüz ölçüleri aşıyor" dedi.

G.SARAY’ın Gökhan Ünal transferi Rus kulübü Rubin Kazan ile Kayserispor’a takıldı. Cimbom’un kadrosuna katmaya çalıştığı Kayserispor’un yıldız ismi de sarı kırmızılı takıma gelmek istiyor, ancak Rubin Kazan bu transferi zora soktu. Rus kulübü, milli futbolcunun transferi için Kayserispor’a 6.5 milyon Euro önerdi. Kayserispor Kulübü de Gökhan için kapısını çalan Galatasaray’a "Rubin Kazan’ın teklifi ortada. Avrupa’dan da Gökhan’a gelen teklifler var. Eğer Rus kulübünün verdiği rakama yaklaşabilirseniz, Gökhan’ı size veririz" yanıtı verdi.

Standartın üzerinde

Galatasaray, Kayserispor Kulübü’nün rakamda indirime gitmesini beklerken, ihtimali düşük de olsa sponsor ve kaynak içerisine girdi. G.Saray Futbol Şubesi Sorumlusu Haldun Üstünel, Gökhan transferinin zora girdiğini belirterek şöyle dedi:

"Bu transferde gündemde olan ekonomik koşullar, düşündüğümüz ölçüleri aşıyor. Gökhan Ünal G.Saray forması ile görmek istediğimiz bir futbolcu. Ancak bonservis ücreti Türkiye standardının çok üzerinde. Biz burada Gökhan Ünal’ın bedelini tartışmıyoruz. Bu oyuncunun değerini çok iyi biliyoruz. Ancak bu rakamlar G.Saray’ın transfer politikasına uymuyor ve çok aşıyor. Gerçekler gözardı edilmemeli."

Gökhan Ünal’ın menajeri Batur Altıparmak ise, "G.Saray Kulübü ile konuştuk. Bizim açımızdan zaten sorun yok. Kayserispor Kulübü ile anlaşılırsa Gökhan G.Saray’a gelir" diye konuştu.
False