GeriFutbol Cavcav ortalığı karıştırdı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cavcav ortalığı karıştırdı

Cavcav ortalığı karıştırdı
refid:16101528 ilişkili resim dosyası

Geçen haftaki gelişmelerin ardından Doll'un görevine son veren Cavcav, skandal bir kararın altına imza attı.

Geçtiğimiz hafta yaşanan gelişmelerin ardından Thomas Doll'un görevine son veren İlhan Cavcav, skandal bir kararın altına imza attı.

Cavcav, Doll ile dün anlaşarak 400 bin euro tazminatla yollarını ayırdı. Fakat Cavcav takımı, 150 bin euro tazminat vermemek için Doll'un yardımcısı Ralf Zumdick'e emanet etti. Bu gelişmeler üzerine Köln Spor Akademisi mezunu pro lisanslı antrenör Serdar Dayat ise görevinden istifa etti ve 40 bin tl'lik tazminatını alarak yardımcı antrenörün yardımcısı olmam dedi ve kulüpten ayrıldı.

Kulüp başkanı İlhan Cavcav, salı akşamı Serdar Dayat'ı yanına çağırarak ''Trabzonspor maçına takımı sen hazırlayacaksın'' demesine rağmen edinilen bilgiye göre Ralf Zumdick'in tazminatını vermemek için onu takımın başına getirmesi, yönetim kurulundan bazı isimleri rahatsız etti. Bazı yöneticilerin ''Serdar dayat gibi bir hoca varken Cavcav'ın Ralf'in parasını vermemek için bu şekilde davranması artık sağlıklı kararlar veremediğini gösteriyor'' yönünde eleştiride bulunduğu öğrenildi.

İlhan Cavcav'ın ise yakın çevresine ''Bu şekilde olmasını istemezdim ve Serdar Dayat'ın istifasına üzüldüm'' ifadesini kullandığı belirtildi.

False