GeriFutbol Caner Galatasaray'da
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Caner Galatasaray'da

Caner Galatasaray'da
refid:12375230 ilişkili resim dosyası

Transfer gündeminin ön sıralarında yer alan Caner, sonunda muradına erdi. Galatasaray, genç futbolcu için CSKA Moskova Kulübüyle anlaştı.


Hakan Balta'ya ya da sol çizgiye alternatif arayışları çerçevesinde Caner Erkin'i gündemine alan Galatasaray, bu transferi noktaladı. Radyospor'un deneyimli ismi Özgür Sancar'ın haberine göre Sarı kırmızılı takım Caner'i bir sezonluğuna kiralık olarak renklerine bağladı. Ayrıca sezon sonu satış opsiyonunu da aldı.
Caner Erkin için son anda Trabzonspor'da devreye girmişti. Ancak genç futbolcunun Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'i arayarak tekliften dolayı mutlu olduğunu, fakat tercihini Galatasaray'dan yana kullandığını söylediği öğrenildi.
 
Galatasaray, imzalı sözleşme örneğinin Rus Kulübü'nden gelmesini bekliyor. Monaco'daki Şampiyonlar Ligi kura çekimine giden CSKA Moskavalı yöneticilerin bu akşam Moskova'ya ulaşır ulaşmaz, kedilerine gönderilen sözleşme örneğini imzalayıp, Galatasaray'a fakslayacağı bildirildi.

Caner'in bu gelişmeye göre pazartesi günü İstanbul'a gelebileceği bildirildi.
Manisaspor'dan CSKA Moskova'la transfer olan Caner, son dönemde 11'de forma giymesine karşın teknik direktör Artur Zico'nun olumsuz tavrı nedeniyle fazla şans bulamıyordu.

False